Sayfa 74/996 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 585 - 592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Ama ecevitte Clinton'ın karşısında eğildiğinde neler neler aldık ne kapitülasyonlar aldık bı anlatsam aklın şaşar ;)

Düşünebiliyor musunuz ne desek bir şey bulurlar örneğin s400 iptal olsa karşılığında neler aldık bilemezsiniz.ulkeyi katara satsak karşılığında ne aldınız bilemezsiniz. PKK devlet kursa Doğu'da ama karşılığında neler aldık bilemezsiniz. Ülkeyi işgal etseler karşılığında neler aldık bilemezsiniz. ;) Güzel cümle ya yaz yaz uydur ucu açık ;)

TUM O SANa ait olanlar aslında bana da ait
    Kardeşim sen dolar 1 kuruş arttığında ne kazandığını hesapla gerisi devletin işi çok siyaset biliyorsan meclise alalım IQ yeterse

2. Embecillo konuşuyor..

3. O iş IQ ile olsaydı yeliz giremezdi oraya hasbam sanki bilmiyor para ile olduğunu o işin

Yeliz kız yoksa sen misin?
     Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Kardeşim sen dolar 1 kuruş arttığında ne kazandığını hesapla gerisi devletin işi çok siyaset biliyorsan meclise alalım IQ yeterse

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    1950 den bu yana iktidar olamayan ve hdp nin kıçından ayrılmayan parti mi bu ülkeyi kurtaracak güldürme beni akşam akşam...
    Benim yazımda parti ismi var mı? Okuduğunu anlamıyor musun? Senin derdini çok iyi biliyorum da başka kapıya.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Benim yazımda parti ismi var mı? Okuduğunu anlamıyor musun? Senin derdini çok iyi biliyorum da başka kapıya.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tasvir var benimkinde de parti ismi yok

6. Ülkenin %50 si seçmiş saygı göstereceksiniz demokratik ülkeler böyle yapar az kendinizi geliştirin

Mrfatih sende devletlunde bir halt bildiğin yok. Eğlene durun devran döner elbet.

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Beyler bence bu yeliz bey

Sayfa 74/996 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •