Sayfa 530/996 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Tamam Sn hkm,

Siz bizim topiğin kobayı olun...size bir şey olmazsa biz de olalım.

Yok yok, sonra Sn Reha Kaya da olsun...daha garantili olur, şimdi siz doktor moktor sağlıklı yaşamışsınızdır, sürekli tahlil check up, şekeri kes, tuzu kes, spor yürüyüş, fitaminler, arada bir detoks falan...esas veri Sn Kaya..ona da artık bir şey olmuyorsa, konu kapanmıştır
    Rakı, cigara, düzensiz hayat, nerede akşam orada sabah, beslemesine dikkat etmez, tam verilik adamım.

Yalnız ömrümde, bir defa grip olduğumu söyleyeyim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Yalniz sayin hakem bey hocamin asi da ki acelesi Beni umitlendirdi
    O da bnm gibi siyasilerin oncelikli asi olup Halka ornek olma adina kendilerini feda edislerinden etkilendi galiba
    Mantik ayni da
    Ben bekleyecem gene de

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Yalniz sayin hakem bey hocamin asi da ki acelesi Beni umitlendirdi
    O da bnm gibi siyasilerin oncelikli asi olup Halka ornek olma adina kendilerini feda edislerinden etkilendi galiba
    Mantik ayni da
    Ben bekleyecem gene de
    Sn moruk ben aşı olmamayı kendi açımdan daha riskli görüyorum,neticede çin aşısı ölü aşı tekniği yıllardır bilinen güvenli bir teknik,koruyuculuğu daha az ama riski de daha az.Ben olayım bana bir şey olmazsa sen de olursun.

Siyasiler allah bir dese onda bile bir düşünürüm,o kadar güvenilmezler benim gözümde de bu aşı işi başka,güvendiğim tüm hekim arkadaşlar hocalar oldu,ben de olurum.

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Rakı, cigara, düzensiz hayat, nerede akşam orada sabah, beslemesine dikkat etmez, tam verilik adamım.

Yalnız ömrümde, bir defa grip olduğumu söyleyeyim.
    Olmadı o zaman..bağışıklık sisteminiz bünyeniz sağlam demek ki..DNA olayı..siz olmaz...

Sn Moruk,

Siz sanki normal uzatmaları bitirmiş, altın gol dönemi içinde gibi geldiniz bana..sizi 'kesin tartışılmaz veri' kabul edelim.

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn moruk ben aşı olmamayı kendi açımdan daha riskli görüyorum,neticede çin aşısı ölü aşı tekniği yıllardır bilinen güvenli bir teknik,koruyuculuğu daha az ama riski de daha az.Ben olayım bana bir şey olmazsa sen de olursun.
    Bisey olmasin tabiki canim sizede kimseyede

yüzde elli >yüzde sıfır

Sayfa 530/996 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •