Sayfa 586/996 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    "BANA MI GAZİ OLDUN?"

Olay günü komşusunun evinde tadilat yaptığını belirten Gökhan Koç, "Evdeki molozları taşımak için asansörü kullanıyordu.

Ben de üçüncü katta oturuyorum ve asansör genelde bozuluyordu.

Engelli olduğumu, asansörü kullanmaması gerektiğini, çünkü asansörün çabuk bozulduğunu söyledim.

Bunun üzerine 'Sen de asansörü kullanıyorsun. Ben neden kullanamıyorum' dedi. Ben de engelli olduğumu, gazi olduğumu, aşağı inmekte zorluk çektiğimi söyledim. Bana 'Bana mı gazi oldun? Bana ne senin gaziliğinden' dedi.

Ardından evine giderek, tadilatını durdurdu.

Eşimle binanın dış kapısında konuşurken binadan Z.Y. çıktı ve eşimin omzundan tutarak 'Çekil buradan, burada ne yapıyorsun?' dedi.

O sırada eşim 'Bana dokunamazsın, bir kadına dokunamazsın' diye çıkışınca üzerine yürümeye çalıştı. Z.Y. benim de kapşonumdan tuttu ve yere düştüm. Yere düştükten sonra Z.Y.'nin babası L.Y. geldi.

Baba- oğul beni yede sürükleyerek dizini suratıma vurdu. Gözlüğüm kırıldı. Darbedildim" dedi.

https://www.karar.com/baba-ogul-patl...rbetti-1602624

Bu tur bir olay batili tolumlarda olsa, savci ifade alip, serbest birakmaz.

Bana mi gazi oldun sozu cok agir.

Toplumda bu tip olaylar çok oluyor. Seferihisar da 19 yaşında hayat kadını geceden sabaha 12 daireli apartmanda pervasızca çok sayıda insanla eğlenirken ; birisi görevde olan polis diğeri ise gazi astsubay şikayetçi oldukları halde hiçbir şey olmadı. Hatta komşuların çoğu ( ileri demokratlarmış ) rahatsız olarak şikayetçi olanları kınadı. İşte o gün toplumdan umudumu kestim.

Sonra görevdeki polisin ( 17 yaşında okuyan kızı vardı ) bizzat kadını ikaz etmesiyle barınamayacağını anladı ve 10 gün içinde taşındı , gitti.

2. Ergenekon ve balyoz soruşturmaları sırasında televizyonda tam gün askerler aşağılanıyordu. İşte onların meyvesi olarak insanlar bugünü yaşıyor. Şimdi ise Asker ( ordumuz diyorlar , o zaman kimin ordusuydu ) , polise toz kondurulmuyor. Oysa her zaman kurumlar ulu orta tartışılmamalı, çürükler itinayla ayıklanmalıydı. Artık kardeş kardeşe nefretle bakar oldu. İstedikleri kıvama getirdiler insanları. Sokakta adama '' beyefendi cüzdanını düşürdün '' diye haber veriyoruz '' sen beni mi takip ediyorsun, çalarken mi düşürdün '' diyebilecek kadar sapkın çıkıyor.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,870
    Son dakika… Nijeryalı korsanlar Türk gemisini rehin aldı: 1 kişi öldürüldü, 15 kişi kaçırıldı

https://www.sozcu.com.tr/2021/dunya/...rildi-6225377/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Borsadaki yatırımcı sayısını nerden takip edebilirim?

5. İlginç...

Tarım ve Orman Bakanlığı’nca, Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçıları Birliği Derneği’nin (BESD-BİR) başvurusu üzerine genetiği değiştirilmiş 2 soya ve bir mısır çeşidi ve ürünlerinin hayvan yemlerinde kullanılması onaylandı.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...ne-onay-verdi/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Burada banka sağlam mı değil mi diye yorumlar yapılıyor

Sağlam olabilirler sağlamlaşırlardır bilemem ama ben sisteme güven duymuyorum .

Piyasada altına hücüm varken ayşe teyze tarafından güven niye duymuyorsa benzer sebep benim ki de

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Önümüzdeki aylarda bankalarda sermaye artırımı haberleri gelirse şaşırmayın, bedelli tabiki......

Sayfa 586/996 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •