Sayfa 531/996 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Valla benim görüşüm % 50 etkinlikten ziyade, hastalığın hafif seyretme olasılığı.

Hiç videolarını seyredemedim ama cesaretim yoktu çünkü, duyumlarımdan ve okuduklarımdan hastalığı ağır geçirenlerin çok vahim olduğunu biliyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla benim görüşüm % 50 etkinlikten ziyade, hastalığın hafif seyretme olasılığı.

Hiç videolarını seyredemedim ama cesaretim yoktu çünkü, duyumlarımdan ve okuduklarımdan hastalığı ağır geçirenlerin çok vahim olduğunu biliyorum.
    Bir tek ağır hasta görsen reha hocam veya ağır hasta ile konuşsan koşa koşa gider aşını olursun.Günlerce boğulma hissi yaşayarak ölüme gitmek ne demek.Hastalığı küçümseyen her seviyedeki insan topluma en ağır kötülüğü yapıyor.Nefesini tut ,tutabildiğin kadar dayan dayanamadığın anlara yakın yaşadığın hissi günlerce çektiğini düşün.Bunun şakası olur mu.

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Reha abi sigara içmiyorum içki çok nadir ayda yılda bir kronik hastalık da yok doğru dürüst hastaneye gitmiş ligin de yok 40 yaşındayım ama korona dan 5 gün hastanede yattım

4. Hafif geçirme olasılığının yükselmesi çok önemli..

Aşının asıl etkisi bu.

5. Ben çok hafif geçirdim, neredeyse belirtisiz.

Herkes öyle olsun, yakalanacaksa..

6. Espri bir yana..bu aşıyı mutlaka olmak lazım..mRNA aşısından bahsetmiyoruz, bu klasik aşı, tutarsa tutar %50, antikor yeterince gelişir veya gelişmez, tutmazsa kaybedecek bir şey yok zaten pandemi var...ha ben çok iyi korunurum, aşının pandemiyi kırmasını beklerim, aşı olmadan da yırtabilirim riski göze alınır mı? Alınmaz. Zaten %50 değil, oransal değerlendirme biraz karışık. Şöyle düşünün, orta ağır geçireceklerdenseniz, çok yüksek istatistikte yırtıyorsunuz. %50 konusu biraz yanlış dillendirildi, Brezilya'nın raporunun tamamını okuyun..

7. Bizim alt kat komşunun kendisi ayakta gibi atlattı, eşi 2 hafta süren grip gibi hastaneye yatmadan atlattı. Eşi hala nefes darlığı öksürük problemi çekiyor hastaneye gittiler, film falan, bir şey görünmüyor bu yaşanacak, yavaş yavaş düzelir demişler...

Yani ayakta atlatanlardan olmayacaksak, her halükarda olmak lazım..

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Rakı, cigara, düzensiz hayat, nerede akşam orada sabah, beslemesine dikkat etmez, tam verilik adamım.

Yalnız ömrümde, bir defa grip olduğumu söyleyeyim.
    Sana bir sey olmaz Reha, balta sapi gibi dumduz adamsin, emir buyuk yerden gelmedikce sorun yok.

Hatta senin dibi dogru adamlar, hafif grip bile gecirmez.

Yalana, sahtekarliga sapanlar, bile bile kul hakkina tecavuz edenler, icin o bogularak olumler.

Hatta onlar, bu milletten caldiklarini son kurusuna kadar geri odemedikce, can veremezler.

Kutsal kitaplar bosuna yazmiyor, ne ekersen onu bicersin, diye.

Sayfa 531/996 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •