Sayfa 141/996 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,377
    Benim bildiğim herkisi kendi Mahallesi'ndeki camiye gidebilecek, karşı mahalle camisine gitmek zinhar yasak ve 3 150 tele cezası var

2. Mısır Ruslardan S-300VM, BUK M2E hava savunma sistemleri aldı, S-400 almaya çalışıyor, yine hava kuvvetlerinde birçok Rus uçağı ve helikopteri var, ama aynı zamanda ABD' nin Mısır'da Abrams tank fabrikası var.

Mısır hava savunma sistemleri;
    https://www.indyturk.com/node/218051...nma-stratejisi

Mısır hava kuvvetleri;
    https://www.savunmasanayist.com/misi...tleri-analizi/

Mısır Abrams Fabrikası;
    https://www.defenceturk.net/misir-m1...e-devam-ediyor

Buna benzer başka ülkeler de var, yani mevzu S-400 değil. Ha bunlar NATO ülkesi değil denebilir, ama mevzu NATO da değil. Bu bölge politikalarında ülkenin yalpalamasıyla, yalnız kalmasıyla dengeleri bozmasıyla alakalı. Civar ülkelerde bir tane dost ülke bırakmadık. Suriye'de PKK, Esat, İran, ABD, HTŞ, Rusya savaştı..biz aynı anda alayına düşman olabilmeyi başardık. İki sene önce Irak'tan Suriye'ye giden PKK/YPG'ye bizzat yol verdik, ikişerli kolda gittiler yolun sağından solunda, iki sene sonra onlarla savaştık. Anlamak mümkün değil.

Çok hızlı dönüyor, hemen bir geridekiler bile açıkta kalabiliyor, o yüzden açıklama yapmaya korkar olmuşlardı önce bekliyorlardı. Şimdi de unutulma hakkı diye bir şey çıkarmışlar, 10 yıllık bütün kayıtları siliyorlarmış, google'da internette, el değiştiren medya arşivlerinde...balık hafızalı olduğunu çözdüler milletin..

3. ABD dışişleri bakanlığı tarafından Türkiye için yaptırımlar açıklandı. Ve yaptırımlar beklenen ölçüde yüksek gelmedi.

Çanlar dolar için çalıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    ABD dışişleri bakanlığı tarafından Türkiye için yaptırımlar açıklandı. Ve yaptırımlar beklenen ölçüde yüksek gelmedi.

Eksik kalmış ben tamamlayım. Dolarınız varsa satın 1 dolar 1.5 lira olabilir. Son şehzade evladı Abdulhamithan son şehzade Orhan Osmanoğlu.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, ABD'nin Türkiye'ye S-400 yaptırım kararını, "kabul edilemez", "haksızlık" ve "hukuka aykırılığın bir göstergesi" şeklinde değerlendirdi.

Bu ne hız.

6. 1 dolar x lira olabilir zaten önemli olan 1 doları 1.5 dolar yapmak değil mi sn karax?
     Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Eksik kalmış ben tamamlayım. Dolarınız varsa satın 1 dolar 1.5 lira olabilir. Son şehzade evladı Abdulhamithan son şehzade Orhan Osmanoğlu.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    ABD dışişleri bakanlığı tarafından Türkiye için yaptırımlar açıklandı. Ve yaptırımlar beklenen ölçüde yüksek gelmedi.

Bunu kim diyo

TUM O SANa ait olanlar aslında bana da ait

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Bunu kim diyo

TUM O SANa ait olanlar aslında bana da ait
    çan dediğine göre papaz efendi sanırım.
    men dakka dukka

Sayfa 141/996 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları