Sayfa 248/996 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    15 euro kendimiz için 15 euro Suriyeli kardeşlerimiz için 15 euro godamanlar için öderiz.
    Yapmayın Sayın Dimitris,aşının yurt dışı fiyatı hatta ülkelere göre fiyatı bile belli devlet sadece %1 kdv ekleyecek,bizimkiler fiyatı saklasa bile aşı firmalara hangi ülkelere hangi fiyattan verdiğini şeffaf olarak yayınlıyor,ayrıca belki burayı okuyan birileri varsa kafalarında ampulu yaktırıp bedavadan fikir vermiş olmayalım...

2.  Alıntı Originally Posted by beyazcocuk Yazıyı Oku
    Insaatcilari değil bankaları feda etti. Bu yaz 0,64 faiz ile insaatcilari kurtardı. Hepsi suanda göbek atıyor.yattiklari yerden kazanıyorlar. Olan bankalara oldu. O konutları bankalara çaktılar. Bankalar 0,64 ile verdikleri paraları simdi 2 kati faiz ile mevduat olarak topluyor. Verdikleri krediler geri dönmeyince 2021 ve 2022 çok zor geçecek.
    Akıllı insanlar her yerde kendini hissettirir. Genç beyinler bu ülkeye gerekli. Tebrikler.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Yapmayın Sayın Dimitris,aşının yurt dışı fiyatı hatta ülkelere göre fiyatı bile belli devlet sadece %1 kdv ekleyecek,bizimkiler fiyatı saklasa bile aşı firmalara hangi ülkelere hangi fiyattan verdiğini şeffaf olarak yayınlıyor,ayrıca belki burayı okuyan birileri varsa kafalarında ampulu yaktırıp bedavadan fikir vermiş olmayalım...
    Hayır ben kabul etmem . Köprünün ortasına da bir adam koysunlar çok sıra oluyor.

4. Dakikalık dolar biraz ilginç geldi bana ve her dakika daha da ilginclesiyor ;)

TUM O SANa ait olanlar aslında bana da ait

5. Gerçi bakan,4.5 milyon Alman aşısı da gelecek demiş,şimdi okudum,onlarda ücretsiz olacak mı? yoksa???

6. İspatı:

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Kuşunuza tohumunuza sahip çıkın forumdaşlar. mRNA aşısı riskli. 1-2 sene denenmesi lazım en az.

Atalarımız ne demiş;

Hızlı giden atın pisliği sinüsodial (seyrek halde sinüs dalgaları şeklinde) düşer.

Atın ürkeği yiğidin korkağı uzun yaşarmış.

7. mRNA aşısı olan kadın ve erkeklerin seks gücünde önemli oranda azalma oluyor. Kuş ötmezse sebebi belli.

CDC raporu resmî orijinal kaynağından.

https://www.cdc.gov/vaccines/acip/me...OVID-CLARK.pdf

8.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku

Dakikalık dolar biraz ilginç geldi bana ve her dakika daha da ilginclesiyor ;)

TUM O SANa ait olanlar aslında bana da ait
    Haftaya yerliler kaç milyar dolar alıyor görürüz.

Bugün 2milyar dolar swap yapıldı daha aşağılara basmalarını beklerdim.

Yıl sonu ucuz dolar kaptırmak istemiyorlar.

Sayfa 248/996 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •