Sayfa 342/996 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    https://twitter.com/search?q=%23%C3%...ertical=trends

Yukardaki linkte olduğu gibi, Öğretmenlere özel değilde tüm kamu çalışanlarına ve emeklilerine bu oran talep edilseydi çok akıllıca olurdu. Hiç kimsenin eleştirisine muhatap olunmaz geniş kitlelerin desteğini alırlardı.

Öğretmen bekçiye verilen maaşı, doktor öğretmene verilen maaşı, polis askere verilen maaşı emsal gösterdikçe hiç bir yere varamazlar.
    Bu insanların birbirinden uzaklaşması, birbirine destek olmaması ise kimi Afrika ülkelerinde yöneticilerin işine gelir .

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Farkı anlamadım aynı kapıya çıkıyor. Sosyal haklar alınmasında / verilmesinde aşağıdan zorlama olsa dahi yukarının da ihtiyacı önemlidir.

İşçiler yüzde 20 alıyor. Memurlar biz de isterük diyor ama hükümet ihtiyaç duyduğunda ihtiyaç duyduğuna veriyor.
    Kenan Evren'i yargılayacağız ile Memur Sendikalarını kapatacağızı aynı pakete koyup halk oyuna sundular.

Bizim millet de Eveeet yargılayacağızzz dedi, sonuç adam öldü, sendika mendika yalan sanal oldu, yukarıdan ne buyrulursa o, tiyatro şeklinde bütün zam görüşmeleri, kanun değiştikten sonra.

Game of Thrones, güzel diziydi, bitmeyeydi iyiydi..

3. 2 nci Dünya Savaşındaki toplam ölümler, ülke başına, merak eden varsa;

https://www.youtube.com/watch?v=7cgRwDkP6vk

4. B52 bombardıman uçakları iran üzerinde geziyor haberleri dolaşıyor.

2020 nasıl başlamıştı hatırlayan vardır?

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Adam haftada 168 saat var 110 saat çalışıyorum diyor. Yeme , içme, tuvalet, yol hepsine 58 saat kalıyor diyor . Bu ne la ? Hangi ondan evladı böyle çalışabilir. Üstelik kuş kadar maaşa. Amk 10 yıl sonra doktor bulamayıp yine hacı hocalarda, çakma sifacılarda sağlık arayacak millet .
    Ben evladim Kaya'ya diyrum, ama dinlemiyi.

Biraz az calis da..!

6. Adamın hiç prim günü yok yada 900 gün onun maasi düşük diye onlar iyileşirken Bizim ki yerinde sayıyor. Adam 1400 TL maaş alıyor prim yok iken takla atıyor. Öbürü tam 2250-2500

7. İşçi çıkarma yasak işsizlik düşüyor. Rezerv eksi dolar düşüyor. Alacağı takibe alma yasak. Onların yediği pokun erişimi yasak. AİHM AYM yi takan yok. Reformlar yapılacak. Adam aynı adam karar vermek için gözüne bakıyor. Çoğu partili. Ortaokul mezunu bakan var. Bu japonlar kadar gurur yok.

8.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Kenan Evren'i yargılayacağız ile Memur Sendikalarını kapatacağızı aynı pakete koyup halk oyuna sundular.

Bizim millet de Eveeet yargılayacağızzz dedi, sonuç adam öldü, sendika mendika yalan sanal oldu, yukarıdan ne buyrulursa o, tiyatro şeklinde bütün zam görüşmeleri, kanun değiştikten sonra.

Game of Thrones, güzel diziydi, bitmeyeydi iyiydi..
    2 dünya savaşı iyi bildiğim halde Sscb çin ve Etiyopya sayılarına şaşırdım. Bence Sscb ve Çin'deki sayıların büyük kısmı açlık ve kitliktandir.

TUM O SANa ait olanlar aslında bana da ait

Sayfa 342/996 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •