Sayfa 115/380 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 3038 madde; 913 - 920 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Bence siz burda takılın sataşmayın öbür köye.
    Kalabalık orası gelir basarlar taş taş üstünde kalmazlar burada
    Normal konusamazlar mi diyorsunuz?
    Halbuki ti ye aldiklarinda ben basmaya kalkip taslamadim kimseleri.
    Cogunluk hakkidir mi diyorsunuz?

2. [QUOTE=fan;3735012]okuduğunu anlama konusunda bir doktora gözükün.

1 gecede 6.40 olacak demedim.

OLDU dedim.

Cift haneleri hedef verenleri eminim benden daha iyi biliyorsunuzdur..

3.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Bence siz burda takılın sataşmayın öbür köye.
    Kalabalık orası gelir basarlar taş taş üstünde kalmazlar burada
    Bizim kapımız herkese açıktır.. İsteyen istediğini yazar.. USD bu; iner de, çıkar da... Ben son 13 aydır düşüşte dedim... Düştü de..

O başlık ile bu başlık arasında ki fark...

Orada USD düşecek diye bir şey asla yazamazsınız....

Ama burada fikirlerinizi hakaret etmediğiniz sürece yazabilirsiniz...

Kıssadan hisse...

Demokratik olmak, ben demokratım demek ile olmaz.. Davranışlarınızda demokratlığınızı göstermeniz lazımdır....

Trol sün demekle kimse TROL olmaz... Trol olmadığını ifadelerinde göstermen gerekir..

Atatürkçüyüm demekle yada Atatürk avatarı kullanmak ile ATATÜRK çü de olunmaz.... O, rakı içiyordu, bende içiyorum o zaman bende Atatürk çüyüm demekle de olmaz... Atatürkçü olmak, onun fikirlerini ve düşüncelerini anlamak ve hissetmekle olur....

4. Kısa Vade USD alış 5,61 TL

Satış 5,71 TL dir....

5.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Kısa Vade USD alış 5,61 TL

Satış 5,71 TL dir....
    Faiz haram.. dolar almıyorsan neyi alıp satıyorsun ? Gram mı e onuda dolar ile ölçüyorlar... dolar 31 aralıkta 6.x olacak Bu millete faiz haram dersen Parasını gider dövize yatırır...

6.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Normal konusamazlar mi diyorsunuz?
    Halbuki ti ye aldiklarinda ben basmaya kalkip taslamadim kimseleri.
    Cogunluk hakkidir mi diyorsunuz?
    Pek konuşamazlar.

Şimdi şöyle bir durum oluyor; adam dolar alıyor, doların sahibi o oluyor, dolar önce ABD merkez bankasından sonra ondan soruluyor, sen düşecek falan deyince malını kötülemiş oluyorsun, hatta anasına falan sövmüş gibi hissediyor, o yüzden dayanamıyor açıyor ağzını yumuyor gözünü. Hele dediğin tutar da düşerse senden biliyor, doları sen düşürüp adamı sen zarara sokmuş gibi oluyorsun. Özellikle hisse başlıklarında bunlardan daha çok var. Forumlarda yazarak, insanların fikrini değiştirerek, internet başında uğraşarak hissenin/doların fiyatını artırabileceğini düşünüyor.

Böyle işte..

7.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Pek konuşamazlar.

Şimdi şöyle bir durum oluyor; adam dolar alıyor, doların sahibi o oluyor, dolar önce ABD merkez bankasından sonra ondan soruluyor, sen düşecek falan deyince malını kötülemiş oluyorsun, hatta anasına falan sövmüş gibi hissediyor, o yüzden dayanamıyor açıyor ağzını yumuyor gözünü. Hele dediğin tutar da düşerse senden biliyor, doları sen düşürüp adamı sen zarara sokmuş gibi oluyorsun. Özellikle hisse başlıklarında bunlardan daha çok var. Forumlarda yazarak, insanların fikrini değiştirerek, internet başında uğraşarak hissenin/doların fiyatını artırabileceğini düşünüyor.

Böyle işte..

Süper bir yorum.... +1

8.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Pek konuşamazlar.

Böyle işte..

�������� Cok iyi anlattiniz.herkes anladi sanirom

Sayfa 115/380 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •