Sayfa 167/380 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 3038 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

tüik verisi sadece bir veridir.. piyasa bunu istediği gibi kullanır.. hedef tutarsa dolar düşer diye bir şey yok..

ama aksine inanmak sizin bileceğiniz bir şey..

piyasa fiyatlama yaparken sadece resmi verilere bakmaz.. bunlar gerçek mi sorgulanır.. gelecek beklentileri de özellikle güçlü bir rol oynar fiyatlamada..

bunu görmeden işlem yapanların otorite gibi üst perdeden konuşmaları anlam verilebilecek bir şey değil..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Mehmetkirsoy Guest
    Sonuç değişmez aynı şeyler olup duruyor 2013 den beri istikrarlı şekilde.

3.  Alıntı Originally Posted by herif2 Yazıyı Oku
    Sizin hatanız dolar düşecek demeniz.
    Bu forum 2 ye bölündü dolar yükselecek ve dolar düşecek konusunda.
    Dolar düşecek derseniz ya trol derler yada parti taraftarı.
    Dolar yükselecek derseniz deniz43 gibi yanılırsınız ama büyük saygı görürsünüz.

YTD
     Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    deniz43 ü savunmak bana düşmez kendisi zaten savunmasını yapar. Ama dövizin yükseleceğini düşündüğü için saygın değil o forumdaş , savunduğu fikirin altını bilimsel verilerle doldurduğu için saygın adlediliyor. Yanılması, saygınlığını bu yüzden etkilemez.
    Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.
    6.80 den dolar alan kişinin faiz kaybı ile maliyeti 8.85 tl,,,sen ne dersen deeeee.
    Güncelde %55 zarar yazdılar.

YTD

Ideolojik tavır gösteren gizli ve açık fanatikler, kripto fetocular, beynini alkolle uyuşturmuş zavallılar ve onlara inanan saflar olacak ki onları ütenler, onların üstüne binerek hayat sürenler de olacak.

Yilbasından bu yana dolar bazlı %100'de fazla kârdayım.

Rahat bırakın "türkiye batıyor, dolar 12tl olacak" diyenleri.

Milleti uyandırıp da ekmeğimle oynamayın beaa!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

5.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Ideolojik tavır gösteren gizli ve açık fanatikler, kripto fetocular, beynini alkolle uyuşturmuş zavallılar ve onlara inanan saflar olacak ki onları ütenler, onların üstüne binerek hayat sürenler de olacak.

Yilbasından bu yana dolar bazlı %100'de fazla kârdayım.

Rahat bırakın "türkiye batıyor, dolar 12tl olacak" diyenleri.

Milleti uyandırıp da ekmeğimle oynamayın beaa!
    Doları 6.20 den satıp,NUH Çimentoyu 5.80 den aldın (güncel fiyatı 10.52) tabi ki keyfin yerinde senin.(bende öyleyim)

YTD

Mehmetkirsoy Guest
    Dolar euro çöptür. Bakınız 1200 dolara aldığınız altın şuan 1500 dolar yüzde 30 değer kaybettti dolar.. euro da aynı...

Alıntı Originally Posted by herif2 Yazıyı Oku
    Doları 6.20 den satıp,NUH Çimentoyu 5.80 den aldın (güncel fiyatı 10.52) tabi ki keyfin yerinde senin.(bende öyleyim)

YTD
    Doları daha düsukken sattim.

Ayrıca yaklaşik 2.00 tl den alarko aldım...bu sira dustüğu halde 4.65 tl
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Mehmetkirsoy Guest
     Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Doları dahadüsukken sattim.

Ayrıca 2.00 tl den alarko aldım...bu sira dustüğu halde 4.65 tl
    Abi sen onu halkbankası ile kardemir alanlara bir sor. Sen hep rekor kıranları yazıyosun.

Sayfa 167/380 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •