Sayfa 187/380 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 3038 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Burası sanal dünya. Reel de karşına çıksa iki kelimeyi bir araya getiremeyecek tipler asıp kesiyorlar çok takma derim değerli üstad.

Borsada paralar buradan köye yol oldu 2 kademe dolar kıpırdayacak diye bekleyenler sayesinde benim yılbaşından beri getiri %50 leri geçti işin komiği ne alıp satıyorsak da bu foruma yazıyoruz ama olmayınca olmuyor işte demek ki.
    Nosfecagrı kardeşim.. Ben de VAKBN almıştım 4,36 TL den.. Forumda da yazmıştım... Ben de 4,79 dan verdim... Allah herkese bol kazanç versin...

Üstad ise herkesdir.. Herkesin herkes den öğreneceği çok şey vardır... Sağlıcak ile...

2.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    MB ya da başka kim kuru kontrol ediyorsa hakkını vermek lazım, iyi dizginlediler.
    Bence kur artık dengeye geldi, ekonomi için fazla çıkması da fazla inmesi de iyi değildir. Buradan çok aşağı düşmesinin hiçbirşeye faydası yok, çok yukarı çıkmasının türlü zararı var, dolayısıyla muhtemelen artık enflasyon kadar yani aylık yüzde bir (5-6 kuruş) artışla kur stabil bir halde devam edecek. Arada olaylara bağlı olarak oynaklıklar olabilir, onlar da traderlara fırsat verir.
    Ancak kurda yukarı ani bir kopuş riski aşağı kopuş riskine göre çok daha yüksektir. Yarın öbürgün ülkenin başına ani bir kötü olay gelirse (mesela beklenen marmara depremi) yine piyasa toz duman olabilir.
    Kararsız ve tedbirli vatandaşın yapacağı en akıllıca şey birikiminin yarısını dövizde yarısını TL'de tutmak olur sanırım.
    Katkınız için teşekkürler SN.Pilavlı...

Ben eğer gelirse 2 kademe de USD alacağım...

5,71 ilk kadememdir.. (Kısa Vade Hedef- 5,86 TL)

Dip olarak beklentim 5,64 TL dir... 2.kademe de buradan alırım....

Kendi portfoyüm...

%50 nakit TL %50 hissedir...

Yukarıdaki durumda %33 er paylaştırabilirim....

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Burası sanal dünya. Reel de karşına çıksa iki kelimeyi bir araya getiremeyecek tipler asıp kesiyorlar çok takma derim değerli üstad.

Borsada paralar buradan köye yol oldu 2 kademe dolar kıpırdayacak diye bekleyenler sayesinde benim yılbaşından beri getiri %50 leri geçti işin komiği ne alıp satıyorsak da bu foruma yazıyoruz ama olmayınca olmuyor işte demek ki.
    olmayinca olmaz nosfecagri.
    biraz altin var. 2016dan hala durur. gram 120 lerde ydi o zamanlar.
    ama alirken bu da yukselir falan diye 1 gram aklimdan gecmiyor. saglam parada olacagina boyle olsun seneye 150ye satarim falan... durum ortada. daha iyi yonetsem daha iyi kazanirdi....
    2017ydi sanirim ya da 2016 gene net hatirlamiyorum.
    arkadas dedi ki bitcoin diye bisey var alalim.
    neymis diye bile sormadim kac para dedim tanesi 900 dolar 5 er tane alalim dedi...alacagim tam sitede bi sorun mu cikti benim baska is mi cikti aksam alirim dedim kaldi oyle kalis o kalis...
    sonra o arkadasim banka hesabini gosterdi.milyona baya yakindi...

Erdogan gulumsuyordu.
    Anlasilan henuz netlesmemis ama abd istediklerimizi vermis
    Dolar 5.63 e iner

20 mil, Rakka'ya nüfus yerleştirmek.
    Hedef daha öteye geçti....

Günün sonunda pkk'lılar ya lejyoner olarak Fransızların emrinde sahra çölüne gidecekler... ya da israil'e sığınacaklar.

Mehmetkirsoy Guest
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Erdogan gulumsuyordu.
    Dolar 5.63 e iner
    Azdan az çoktan çok gider demişti. Çekeriz natonun fişini..

Abd hiçbirşey vermez..

Sert olacak görünen.. nato sarsılacak.. avrupa titrer..

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Erdogan gulumsuyordu.
    Dolar 5.63 e iner
    Arzular şelale

Mehmetkirsoy Guest
    Ya istiklal ya ölüm. Ordular ilk hedefiniz akdeniz ileri demediği kaldı ;)

Sayfa 187/380 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •