Sayfa 194/380 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 3038 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

Mehmetkirsoy Guest
    Sırbistan ile ilişkileri ilerkelettik. S400 vs alaxaktı.

Devlet başkanı kalpden hastanelik olmuş az önce

2. Neden yazamayayım. Yazmışım da zaten "burası ve benzer diğer forumlar" demişim.
    Hepsi aynı kefede benim gözümde. Türkçe de en yetkin spesifik forumlarda bile konu bir süre sonra ucuz politikaya, futbola ve dedikoduya gelir. Burasının da bir farkı yok, neden olsun?

Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Sn.GKI "Bence burası ve benzer diğer forumlar dedikodu gırgır mekanları" bu yazdığınızı malum başlıkta ta yazabilir misiniz?

3. Kesinlikle en başta yazdıklarınıza katılıyorum, yazdıklarımın neresinde hakaret var onu da anlamadım. Ama mesela şunu demişim "...Ve okumasını bilenler için ciddi bir labaratuvar aynı zamanda."
    Sizin rahat içki içebilmek için lafınız bana ilginç geldi. Demek insanların ülkede rahat içki içemediğini düşünüyorsunuz. Halbuki isteyenin istediğini içebilmesi gerekli. Bu en basit özgürlüklerden birisi. Değil mi?

Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Sn GKI o denli haksızlık yapıyorsunuz ki;

Burada herkes düşüncesini birbirinimizi aşağılamadan hakaret etmeden yapabilir. Sn.Pilavlı yada Sn.Tospa gayet güzel USD yükselebilir şeklinde savlarını destekler yazılar yazabiliyorlar. İşin güzel yanı bizde okuyoruz, bilgileniyoruz ve de ıskaladığımız yada görmediğimiz açıları yakalayabiliyoruz.. Sonuçta USD çok ucuz olmuş olsa bizlerde USD alırız ve para kazanırız..

USD a karşı ne düşmanlığımız ne de dostluğumuz var...

Burasını

Rahat içki içebilmek için; ATATÜRK ün inkılap ve devrimlerini bile anlamadan; ATATÜRK çü olanlar, bilgisi olmadan fikir yürütmeye çalışanlar, bir emtiaya kör kütük aşık olup onu ölümüne savunanlar, alabileceği 1000-2000 USD ile hükümeti devirebileceğini sanan cahiller ile lütfen karıştırmayınız...

Bence yukarıda bahs ettiğiniz özellikler diğer başlıkta fazlası ile mevcut.. Aynen iade ederim....

4.  Alıntı Originally Posted by GKl Yazıyı Oku
    "Sizin rahat içki içebilmek için lafınız bana ilginç geldi. Demek insanların ülkede rahat içki içemediğini düşünüyorsunuz. Halbuki isteyenin istediğini içebilmesi gerekli. Bu en basit özgürlüklerden birisi. Değil mi?
    Malesef yine söz cımbızlama olayına dönulmüş. Çünkü bu başlıkta dengesiz kendi gibi düşünmeyenlere hakaret eden kişiler bulunmadığından bu şekilde cümlede ki, kelimeleri kırk yararak laf atacak ne bulabilirime dönülüyor. İnşallah siz münferit yapmışsınızdır, genel yapınız değildir. Ben bu tarz olaylara hastalıklı düşünce yapısı diyorum.Birkeç kişi yine atlayabilir ama öyle. Selkanın bütün laflarını cümlelerini okusaydınız , hatta birkaç tanesi bile yeter, kimseye hiçbirşeyi yasaklama derdi olmadığı hatta düşünmediğini bile anlardınız. Ama amaç bağcıyı dövmeye dönünce başka şeyler yazılıp ciziliyor.
    Gerçekten malum başlıkta farklı birşey yazıpta bir sürü hakarete maruz kalan kişi yok diyebilirmisiniz. Yada siz yazabilir misiniz?

HAYIR

Mehmetkirsoy Guest
     Alıntı Originally Posted by Mehmetkirsoy Yazıyı Oku
    Amerikan balon borsasına buraya tarihe not düşelim

Balon rekor kapanışı 28004
    Spx balonu rekor kapanışı 3120

Amerikan balonu patladığında tüm dünyayı kendiyle aşşağı çekecek görünen..

Trump belki istifa eder ve istifa öncesi corta döner.. tüm hayatının parasını kazanır...
    Büyük bir haber ile lehman vs battı giibi amerikan borsası balonu patlatacak.. nasıl bir gelişme nasıl birşey olur göreceğiz.. abd balonu boku çıktı tüm dünyaya kaos ihraç eden abd kendi uçtuda uçtu...

Balon nasıl patlayacak tarih yazılacak

6.  Alıntı Originally Posted by Mehmetkirsoy Yazıyı Oku
    Büyük bir haber ile lehman vs battı giibi amerikan borsası balonu patlatacak.. nasıl bir gelişme nasıl birşey olur göreceğiz.. abd balonu boku çıktı tüm dünyaya kaos ihraç eden abd kendi uçtuda uçtu...

Balon nasıl patlayacak tarih yazılacak
    Tavukmu yumurtadan yumurtami tavuktan lehman biraderler is (borsa çöküşü) tam yumurta kıvama gelince batırıldı
    Bu defa dünyada sebep illa banka batması mı olmalı????

7. Başka bişey olamaz mı?
    Yani bende bilmiyorum ama tabi balona daha ufluyemezler anca zorlasan bikac sene daha

Mehmetkirsoy Guest
    Az önce reis açıkladı

Suriye, libya ,balkanlar , ırak, doğu akdeniz hepsindeyiz .

Büyük harcama var.. faizleri indireceğini yine açıkladı..

Bu kadar geniş cepheye bir kazanım elde edilmezse nasıl dayanılırsa artık. Ya petrol bulacağız ya bulacağız...

Sayfa 194/380 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •