Sayfa 27/380 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon
Arama sonucu : 3038 madde; 209 - 216 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Teknikte zaten gözüken 4.9x lar hedéfte olabilir. Aralık sonunda da beklenebilir.

Petrol/doğalgaz bulup dış ticaretimiz fazla vermediği sürece 4.5x ler ekonomik dengelere uyamaz. Diye düşünüyorum.
    .......

Mesafe kısa, ödül büyük ise vardır bunda bir tuzak....bea..!
    bea... Seni koca trakyalı, benim gibi
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

2.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    3 olacak 4 olacak diyenler daha çok beklersiniz jöleli de 1$=1tl.olacak demişti.😆😅

https://sakinca.com/mobil/kose-yazis...ulelim-mi.html
    Son aylarda okuduğum en saçma, en akılsız, en mantıksız ve de "DOLARDA DÜŞÜŞ KAÇINILMAZ" başlığında yazabildiği için en alık yorum.

Yazık.... Kesinlikle sizinle aynı fikirde olamam...

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,377
    abe trakyalılar siz ne anlarsınız dolardan be kızancıklar., dolar 10.,50

4. Şubat ayında USD 3,71 TL iken politika faizimiz %8 idi... Bir yıl bile değil sadece 10 ay önce...

Şimdi TCMB sının politika faizi %25 olmuş ve USD da beklentiler 7 TL ler, 8 TL ler, 9 Tl ler...

Akıl sizin, para sizin, kendi düşen ağlamaz,

bol kazançlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    Ek olarak 15 temmuz zamani dolar 3 lira idi. Ve türkiye'de yarın ne olacağı bilinmiyordu. Ic savas esigindeydik f16lar saray bombalıyordu. Asker halk çatışıyordu.
    Yazın dolarda 7 liraları gördük ve şu an nasıl 5.50 olur diye inanamayanlar görüyorum. Arkadaşlar size 3'ten dolar sattırıp 2 sene sonra 6.60'dan dolara saldırtan sisteme piyasa denir ve bu piyasa algılarınızla öyle bir oynar ki inanamazsınız. Ha yarın dolar 9 da olabilir ama 4 olsa da 9 olsa da şaşırmam her şey algıdan ibaret

Agalar trakyalı derseniz beni de ekleyin koca Tekirdağlı var burada. Şu teknik çalışmaları bir atın hele foruma grafik style da 4.90 ı 4.50 yi 4.08 i olur olmazı görelim grafik üzerinden beyaaa

7.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    aynen ya
    200 günlük ortalama olan 5,15 leri bekliyorum,almak için
    düşüş kısa vadeli kaçınılmaz olarak değiştirmek lazım başlığı
    Ben de o treni bekleyenlerdenim. Beklerken sıkılmamak için hisse TL faiz takılıyorum

8.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Agalar trakyalı derseniz beni de ekleyin koca Tekirdağlı var burada. Şu teknik çalışmaları bir atın hele foruma grafik style da 4.90 ı 4.50 yi 4.08 i olur olmazı görelim grafik üzerinden beyaaa
    Yaw neden kapadınız ırakı fabrikasını... Ne güsel seri 1 koli yeni almaya geliyordum
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Sayfa 27/380 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •