Sayfa 278/380 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon
Arama sonucu : 3038 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by viper Yazıyı Oku
    Sizin canınız öyle istiyor diye ABD de büyük buhran mi çıkacak

Daha bi dolar alıp satmayı beceremiyonuz ABD ye don biciyonuz

Zaten dolara da bu mantalite ile , you tube da çapari videoları salladiklarinda 6-7 arasında her fiyattan istavrit gibi atladiniz

O sıra faiz 20 üzerinde idi

6.5 ortalama maliyet desek 7,5-8 arası o yuttugunuz dolar zokasi ya çıkar ya çıkmaz

6 desek ortalama maliyet 7-7.5 arası çıkar

O da bu yılın faizlerini hiç hesaba katmiyorum

6 ay sonra dolar atak yapsa tüm bu maliyet çıkış rakamlarını yüzde 5 arttırın , çünkü şu anda faiz yüzde 10 seviyelerinde

Demem o ki

İki kıçı kırık video ve üç beş sosyal medya mesajı ile

Piyasa cakallari son 20 yılın en büyük zokasini yutturdular , tuttukları balıkları SALAMURA yapmadan bırakmazlar
    Boyle cahillerden uzak durun sizi isinizden alikoymalarina izin vermeyin. Zaman kaybi yapmayin bunlarla.

2. dunyanin iyiye gitmedigi belli.
    videolar izliyorum amrikada arabada yatip kalkan insan sayisi almis yurumus. ustelik issiz de degil cogunun isi var.
    hastaneler desen paran yoksa kosede ölebilirsin diyor amerikada. bizim saglik sistemi gercekten bunlardan iyi. cok ekstrem durum olmazsa bizde 15 dakikada ambulans seni alir bir hastaneye koyar.
    ingilterede videolar var cok zor durumda olan insanlar var...
    bakiyorsun abd iran.
    libyada olanlar.
    bizim durumumuz falan

3.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Boyle cahillerden uzak durun sizi isinizden alikoymalarina izin vermeyin. Zaman kaybi yapmayin bunlarla.
    İşleri ne peki benim gibi cahillerden uzak durması için uyardigin vatandaşların

Yani ne gibi bir işleri var ki beni okuduklarinda alikonacaklar onu cozemedim

Yoksa işleri you tube dan sosyal medyadan antin kuntin tiplerin video yada mesajlarını izleyip okuyup alım satım yapmaya çalışmak olanları uyarıp , siz bakmayın bu cahile zokaya atlamaya devam edin mi demek istiyorsun çözemedim

Cahilligime ver cicis

Önemli not : piyasalarda dolar euro altın hisse senedi , vadeli kontratlar kısacası her şey alınır da satılır da

Önemli olan istavrit olmamak

Burada vurgulanmak istenen 2018-2019 arasında özellikle sosyal medya ve görsel medyada millete özenle yutturulmaya çalışılan ve büyük oranda da yutturulan caparilerdir

4. Hadi bakalim birde buradan yarin icin dolar ve bist icin deger alalim.

5. En iyi tahmini kim yapacak gorelim. Bakalim nasil ustalar varmis aramizda.

6. Yarin saat 18:00 dolar ve bist

7.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Yarin saat 18:00 dolar ve bist
    abi usta falan degilim benim lafimla is yapilmaz ama tahminimi yazayim.
    dalirda 6 605 arasi bekliyorum. 602 favori sayim.
    gramda yarin 299a gram alan satan olur 300 olursa sasmam.
    bistte yarin yatay bekliyorum. eksiye meyilli yatay bekliyorum.
    bakalim tutacak mi sallamamiz.

8. Su an dolar 5.9695 ben yarin saat 18:00 de yuzde 1.20 veya 1.35 arasi bir dolar artisi yuzde 2.0 ye yakin bistte kayip bekliyorum.

Sayfa 278/380 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •