Sayfa 282/380 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332 ... SonSon
Arama sonucu : 3038 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1. Bu konuda ben kanadanin elinde kanitlar olduguna inaniyorum. Kanada gereksiz yere emin olmadan bunu soylemez. Yanlislikla dusurdugunude bastan beri dusunuyordum zaten. Simdi iranin neden elinde atom bombasi olmamasi gerektigini daha iyi anladim.

Ingiliz basbakanı ve istihbarat servisi de saddamın atom bombası olduğuna dair ikna edici deliller üretmişlerdi. Sonuçta irakı isgal ettiler, mahvettiler. Petrolunu emmekle meşguller .

Şimdi nöbet ingiliz uluslar topluluğunun başka bir üyesi kanada'ya geçmiş olabilir mi? Be yaa!

Not: bir arkadaşım diyor ki;
    Kasım'ı Trump "öldürdüm" dedi.
    Iraktaki iran aleyhtarı olaylar durdu.
    Irandaki olaylar durdu.
    abd aleyhine, iran lehine kamuoyu oluştu.
    Irandaki yoneticilerin alternatifi olabilecek kasım da devreden cikmis oldu.
    Trump iran lehine mi çalışıyor ?

Benim aklım karıştı be yaaa!

3.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Ingiliz basbakanı ve istihbarat servisi de saddamın atom bombası olduğuna dair ikna edici deliller üretmişlerdi. Sonuçta irakı isgal ettiler, mahvettiler. Petrolunu emmekle meşguller .

Şimdi nöbet ingiliz uluslar topluluğunun başka bir üyesi kanada'ya geçmiş olabilir mi? Be yaa!

Not: bir arkadaşım diyor ki;
    Kasım'ı Trump "öldürdüm" dedi.
    Iraktaki iran aleyhtarı olaylar durdu.
    Irandaki olaylar durdu.
    abd aleyhine, iran lehine kamuoyu oluştu.
    Irandaki yoneticilerin alternatifi olabilecek kasım da devreden cikmis oldu.
    Trump iran lehine mi çalışıyor ?

Benim aklım karıştı be yaaa!
    Arkadasina soyle netflix uyeligini iptal ettirsin bi ay sonra duzelir.

Mehmetkirsoy Guest
    Burada beyin yakan bir durum var.. kim neye hizmet etti süleymani vurmasına anlamak mümkün değil...

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Arkadasina soyle netflix uyeligini iptal ettirsin bi ay sonra duzelir.
    Bu forumda yukaridaki lafi bir cok kisiye soyledim ama kimse dinlemedi

Umarim sizi dinlerler

Mehmetkirsoy Guest
    Abd irana yeni yaptırımlar getirdi.. iran a öl diyor resmen.. atom bombası atsa bu kadar kötü etkilemezdi...

Savaş sebebi yeni yaptırımlar.

İran bitmiş durumda hele ki yolu uçağını vurmaları tamamen enkaza döndürdü kendini

7. [QUOTE=0101;4042994]Ingiliz basbakanı ve istihbarat servisi de saddamın atom bombası olduğuna dair ikna edici deliller üretmişlerdi. Sonuçta irakı isgal ettiler, mahvettiler. Petrolunu emmekle meşguller .

Cevaben derki komutan logar: ingiliz toplulugunun baska bir uyesi de iran askeri olmus galiba cunku iranda kabul etti

Iran cuvallamış.

Sayfa 282/380 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •