Sayfa 296/380 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346 ... SonSon
Arama sonucu : 3038 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

Garipce34 Guest
     Alıntı Originally Posted by Mehmetkirsoy Yazıyı Oku
    Amerika çin de biraz daha zor durumda kalırsa krokarım ki virüs ile salgın başlatacak...

Çin imparatorluğunu deprem ile vuramaz..

Biyo virüs
    Demişiz....

Çin bitti... Bitirildi...

İran üst yönetimi ve meclisi virüs sebebiyle pert..

ABD bir kuruş para harcamiyor...

Garipce34 Guest
    Kainatın en büyük balonu ABD borsası 30 binden -1000 -1000 seri halde sünnet etti...

Hayal görenler hayale devam etsin...

3.  Alıntı Originally Posted by Garipce34 Yazıyı Oku
    Demişiz....

Çin bitti... Bitirildi...

İran üst yönetimi ve meclisi virüs sebebiyle pert..

ABD bir kuruş para harcamiyor...
    Aslında bu bir
    Birinci dünya yapay zeka savaşı

Uzun yıllar
    İnternette web de
    Digi ortamda kim kime saldırıyo
    Onu izledim

Hep Çin den abd ye idi
    digi saldırılar
    Demekki Number one hack team onlarda. Dunyanın doğusunda.

Bakalım abd ne yapacak diye düşünürken
    bu oldu
    Adamlar karşı atak yaparken
    Aynı düzlemi kullanmadı
    Digi platform yerine Bio platform
    Ve
    Bir defa geldiler pir geldiler

Garipce34 Guest
    Çöp Amerikan dolarına dünya akın ediyor karşılığı olmayan tahvilleri kapışıyor herkes..

2008 krizinde olduğu gibi patlayan borsa balonu ile emtialar çöktü..

Şuan 28,000 30.000 farketmez hersey Dow Jones balon derken -1000 lerle seri çöken balon ABD borsasında hisse fiyatları öyle bir balonki bu hicbisey bana göre...

Tabi Trump seçim sebebiyle emrinde olduğunu sandığı Fed tapınakçılari na daha çok çöp bastırıp piyasayı kaldıracaktır.

Ama derin ABD Trump savaş yapmadığı üstüne bir mermi artırmasını için karşı hamle gelecektir. Trump seçilmesi için piyasalar cokertilecektir. Trump ise piyasaları kaldırmak için başkanlık yetkilerini kullanacaktır..

Garipce34 Guest
    Rusya ile bankacılıkta ABD ye karşı Rus para transferi sistemine geçiş bile gündeme geldiği günlerden savaş noktasına ne hızla geldik değil mi ? Rusya ile shangai muhabbeti vize kaldirilmasindan nereye geldik..

ABD gezisi.. ABD gezisi sonrası borsa tarihi rekor kırdı.. 124 bin felan görüldü ki bana göre tarihin en büyük balonu çünkü ozsermayesi ekşi olan şirketler yüzde 500 yaptı ben hayatımda böyle bir balon görmedim derken dalga geçen tayfa 99 açılış tokat gibi yüzlerine çarptı..

Aynı 2013 ,not artışı idi.. ABD gezisi ve ralli basit.. ama bu sefer ki tarihin en büyük balonu idi.. malum sebepler..

Garipce34 Guest
    Ab ye doğru sinir kapılarını açtık.. şuan gördüğümüz sınırlı.. sınıra 100,000 mülteci gelse Yunanistan sınırını tutamaz mümkün değil.

Avrupa ne yapacak.. kritik soru bu..

Yunanistan ve Bulgaristan sınırı kapatır ise bize üstüne hava sınırını kapatırsa ekonomi felç olur. İhracat Avrupa ya.. sınırı açtık başka elde koz ne kaldı ? NATO var .

Çok acayip bir açmaz dayız..

Ab Rusya ABD İran her yere rest çektik..

Garipce34 Guest
    Rusya Esad i bize verirse buradan çıkarız. Esad yıkılır ise sorunlar çözülür..

Şuan Rusya ya kainatın lideri bugün TV den açıkladı. Ne faydası var Suriye'nin sana dedi. Üst ise buyrun üst dursun... Esad i yıkalım senin üstler dursun dediğini anladım..

Esad yıkılmasi için Avrupa Rusya ya baskı yapacaktır. Sınıra 100.000 200.000 500.000 mülteci akını olsun Avrupa'ya doğru baskı artacaktır.

Rusya Esad i neden destekliyor nereye kadar destekleyecek bitti belki de Esad rejimi...

İmkanı olan herkes sınıra Suriye lileri taşımalı Afgan vs ne mülteci varsa arabanıza otobüsünü otobus tutup taşıtın taşıtın abi..

Bu iş artik kopma noktasına geldi..

Kainatın lideri artık bu işi ya bitirecek ya bitirecek başka uzama artı dakika yok..

Bu savaş bize kaldı ABD tabanca mermisi bile atmıyor dünya üzerinde tek savaşan bu kadar mühimmat top füze tank kullanan tek biz varız..

Çabuk bitmeli..

Garipce34 Guest
    Yahu insanları anlamak zor çöp ABD tahvillerine bu hafta akan parayı görünce gerçekten anlamıyorum artık. Çöp yahu çöp.. git altın al demir al gümüş al bakır al.. çöp niye alıyorsun... Emtia satıyorlar çöp almak için gerçekten insanlardan umudu kestim...

Sayfa 296/380 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •