Sayfa 325/380 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375 ... SonSon
Arama sonucu : 3038 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bak Logar, bizi terkedip hisse aldın ağlaya ağlaya geri geldin babanın evine döner gibi . Af diledin kabuk ettik . Şimdi burada mı aldatıyorsun bizi . Akıllı ol . Evine dön, sayfanın yazarı , dolarlarının babası ol .
    Sayın dimitris yüzde 3 geçirdiler agliya agliya geri döndüm

2. Çayı koyun geliyorum ;)

3.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Kardeşim yaz bakalım sen paranı nerede degerlendiriyorsun. Hangi hisse senedini aldın yaz bakalım. Yada paran mevduatta mı? Ya cidden bunları YouTube ta izleyen var mı? ;)
    Sn.Logar....

Benim hangi hisse senetlerinde olduğumu, ve bist biraz daha düşerse hangi senetleri alacağımı Tuprs, Arclk, Kchol, Sahol ve VAKBN topiklerinde sorunuz....

Ben cevap vermeyeyim, inanmazsınız bana....

Siz USD yükselir deyip,
    USD da pozisyonlanabilirsiniz..
    Ve ben size asla kızmam da...
    Ben de USD düşecek deyip, hisse alabilirm...
    Ama siz bana neden kızıyorsunuz inanın anlamıyorum...
    Düşünce bunlar...
    Fikir ve sonuç...
    Hakaret değil ki...

Saygılar ve bol kazançlar dilerim...

4. Sayın selka bunların yapısı böyle ben sana daha önce dedim dolar 8 olacak de seni başkan yaparlar

SM-T817 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Teoriksel , uzman, yatırımcı vs görüş öngörülerini harmanlanması:
    Olur olmaz bilemiyoruz lakin global tahminler varsayımlar bu şekil...
    Virüs tüm ekonomileri sil baştan dizayn ediyor, edecek, etmeye devam edecek...

1. Tüm ülkelerin sınırlarını kapatması vs hareketsizlik nedeniyle 0 a yakın petrol talebi , ve de artan üretimden dolayı , ve Ayrıca dünyanın en büyük 2. Ve 3. Nüfusları olan Hindistan ve Pakistan da virüs etkisinin yeni başlaması, Hindistanın bugün sokağa çıkma yasağı ilan etmesi ile Petrol un daha da düşme ihtimalinin olması;
    2. Dünyanın en büyük 2. Ve 3. Nüfusları olan Hindistan ve Pakistan da virüs etkisinin yeni başlaması, Hindistanın bugün sokağa çıkma yasağı ilan etmesi ile ihtiyacı olacak Nakit sebebiyle elinde ki bol Altınları nakite çevirme olasılığı ve Altın da derin düşüş ihtimali;
    3. Bir çok ülkenin ihtiyacı olacak Nakit sebebiyle elinde ki kripto paraları nakite çevirme olasılığı ve bitc vs lerde derin düşüş ihtimali;
    4. Ekonomik daralma sebebiyle; endekslerde kaybın daha da derinleşme ihtimali; İlaç, Gıda, Tarım, Perakende, Buğday, Sağlık sektörlerinde büyüme ; diğer sektörlerde büyük daralma ihtimali, İlaç ve Buğdaya 1 yıl içinde büyük talebin oluşması ve ya Dünyada buğday kıtlığının yaşanması ihtimali;
    5. Birçok ekonominin yıkılması; doların grlişmekte olan ülke para birimlerine karşı değer kazanması ihtimali; Avronun İtalyadan sebep büyük yara alma ihtimali ve Avrupanın sınırlarının eski haline dönme ihtimalinin dillendirilmesi;
    Bakalım bu öngörülerin kaçı hiçbiri ya da hepsi???
    1 yıllık global öngörü
    Asla Sağlık ve Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Benim burada asla dolar düşecek diyenlere bir lafım yok bakın bende ortalık duzeldikten sonra dolarolin düşeceğini düşünüyorum. Ama dolar çöp demek çok komik. Çöp dolar çöp dolar diyenler acaba nereye yatırım yaptilar. Hangi çöpe yatırım yapmışlardı.

7.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Benim burada asla dolar düşecek diyenlere bir lafım yok bakın bende ortalık duzeldikten sonra dolarolin düşeceğini düşünüyorum. Ama dolar çöp demek çok komik. Çöp dolar çöp dolar diyenler acaba nereye yatırım yaptilar. Hangi çöpe yatırım yapmışlardı.
    Mesajlarinizda 1 gr bilgi bulunmuyor.
    son

8. son 100 mesajinizi okusak dolar çöp diyenlere kiziyorsunuz .
    hissede olanlarin hissesini yari ya da 4 de 1 fiyata alacaksiniz.
    ve su an tam portfoy dolardasiniz.
    anlamisiz degil mi?

Sayfa 325/380 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •