Sayfa 331/380 İlkİlk ... 231281321329330331332333341 ... SonSon
Arama sonucu : 3038 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1. Şimdi korona olur yarın s400 olur yarın deprem olur diğer gün sel felaketi olur bunlar bahane değil en çok ölüm ABD de var tr karşısında değer kaybediyor mu hayır eee neyin muhabbeti bu bahaneler...

ikna edilmişlerle HEDEF'e gidilmez. HEDEF'e inanlarla yola çıkılır.

2. Son bir şey daha diyeceğim ,asıl bu Corona olmasa ABD piyasaya dolar surmeyecekti asıl siz o zaman gorurdunuz doları en az 9 olurdu 9

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Son bir şey daha diyeceğim ,asıl bu Corona olmasa ABD piyasaya dolar surmeyecekti asıl siz o zaman gorurdunuz doları en az 9 olurdu 9

hey Allahim

Cok fazla dolar basinca dolarin degerimi dusuyor?

O dedigin dunyadaki obur paralar icin

Dolar icin asla...

4.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    hey Allahim

Cok fazla dolar basinca dolarin degerimi dusuyor?

O dedigin dunyadaki obur paralar icin

Dolar icin asla...
    Hey Allahim kelimesi ne biçim kelime.

Çok fazla dolar basinca evet doların değeri düşüyor,duruyor yada yükselmesi yavaşlıyor.
    Bı itirazin varsa bunu keynes e anlat.
    Ben diyorum ki para pasmasa dolar 9 olurdu şimdi yükseldi ama piyasaya dolar basilacagindan dolayı az yükseldi diyorum..
    Ha ama ileri zamanlarda evet dolar dünyadaki paralar karsinda değer kaybetmeye baslaya bilir bunlardan biride Türkiye olabilir.
    Demişsin ki o dediğin diğer paralar için geçerli yapma ya 2008 ile 2010 arasında ne oldu dolara bir yazsana. Biz 2010 dan sonra mı diğer ülkeler arasından koptuk.

"Dolar için asla" imiş niye Keynes zamaninda dolar yokmuydu onu görmemiş mı?

O dolarlar daha piyasaya sürülmeden dolar endeksi geriledi. Ha tamam bizim kendi sıkıntılarımız var onları atlatirsak çatır çatır çatır dolar düşecek sizin bildiklerinizi ben bilmiyor muyum? Sizin bildiklerinizi ben unuttum..

Bir daha birine hele hele direkt karşınızdakine cocukmus gibi yapıp "hey Allahım ya" gibi cümleler kurmayin.
    ABD de dura dura Türk örf adetlerini unutmssn

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Hey Allahim kelimesi ne biçim kelime.

Çok fazla dolar basinca evet doların değeri düşüyor,duruyor yada yükselmesi yavaşlıyor.
    Bı itirazin varsa bunu keynes e anlat.
    Ben diyorum ki para pasmasa dolar 9 olurdu şimdi yükseldi ama piyasaya dolar basilacagindan dolayı az yükseldi diyorum..
    Ha ama ileri zamanlarda evet dolar dünyadaki paralar karsinda değer kaybetmeye baslaya bilir bunlardan biride Türkiye olabilir.
    Demişsin ki o dediğin diğer paralar için geçerli yapma ya 2008 ile 2010 arasında ne oldu dolara bir yazsana. Biz 2010 dan sonra mı diğer ülkeler arasından koptuk.

"Dolar için asla" imiş niye Keynes zamaninda dolar yokmuydu onu görmemiş mı?

O dolarlar daha piyasaya sürülmeden dolar endeksi geriledi. Ha tamam bizim kendi sıkıntılarımız var onları atlatirsak çatır çatır çatır dolar düşecek sizin bildiklerinizi ben bilmiyor muyum? Sizin bildiklerinizi ben unuttum..

Bir daha birine hele hele direkt karşınızdakine cocukmus gibi yapıp "hey Allahım ya" gibi cümleler kurmayin.
    ABD de dura dura Türk örf adetlerini unutmssn

ABD 2008 den beri QE lerde ve fiziki para basiminda rekorlar kiriyor. Ama dolarin degeri dusmedi

Keynes kac sene once yasamis? Simdiki ekonomi kurallari cok farkli

Ayrica ben yurtdisina gidip geliyorum orada yasamiyorum. Turkiyenin icindeki Turk kulturune yabancilasmis insan sayisi yurtdisindakilerden fazla. Tecrubeyle sabittir

Hey Allahim ya

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    ABD 2008 den beri QE lerde ve fiziki para basiminda rekorlar kiriyor. Ama dolarin degeri dusmedi

Keynes kac sene once yasamis? Simdiki ekonomi kurallari cok farkli

Ayrica ben yurtdisina gidip geliyorum orada yasamiyorum. Turkiyenin icindeki Turk kulturune yabancilasmis insan sayisi yurtdisindakilerden fazla. Tecrubeyle sabittir

Hey Allahim ya
    Profilimin arkasından laf etmişsin.
    Keynes kapı gibi adam.
    Öyle kafa bulmaya gelmez...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7. Şu andaki dinamikler içerisinde 5,00-5,50 arasına düşüş beklenebilir. Birde yeni dünya düzeni deniyor.. böyle bir gelişme olursa dolarlar ülkesine döner petroldeki şelale gibi 1 liraya düşer o zamanda altın 10 bin dolar olur. yeni para sistemi bakalım nasıl olacak.

Nisan ayı dış ticaret rakamları bir açıklansın bakalım ülkemiz dövize ne kadar ihtiyaç duyuyor?

Sayfa 331/380 İlkİlk ... 231281321329330331332333341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •