Sayfa 339/377 İlkİlk ... 239289329337338339340341349 ... SonSon
Arama sonucu : 3010 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    İnsallah insallah agzindan bal damliyor. Dolar 1 lira olursa haniml birlikte cocuklari Abd ye gonderirim orada yasasinlar egitim alsinlar. Pis fakir Amerikalilar diye dalga geceruk

Ben Temmuzda 5.50 olup olmadığına bakacağım. Olursa ABDye faizsiz borç veririm elde kalan TL ler ile.

Alıntı Originally Posted by intermes Yazıyı Oku
    Haziran 6.20 temmuz gibi 5.50
    Bir mucize olur ise 6.50 yi belki görebilirsin. 5.50 yi ise rüyanda bile göremezsin. Kayıtlara geçsin diye alıntıladım ve yazdım

Alıntı Originally Posted by Tencere Yazıyı Oku
    Riski su fincan a kulp takar mi.. bakacagizzz.. fincan tamamlandı kulp takarsa o zaman bakacağız şuan şelale dayii
    Şu anda yapmakta olduğu kulp sonunda ortaya çıkacak devasa fincan-kulpun hedefine bakmakta fayda var.

Halk-PETROL Guest
     Alıntı Originally Posted by Garipce34 Yazıyı Oku
    Trump azil edilmedi ve gitmiyor..

Secilemeyecegi belli olursa savaş veya iç savaş cikabilir.. Trump başkanlık koltuğunu bırakmamak için herşeyi yapacaktır..

Demek ki istifa ettiremediler.. gerçekten sert bir adam..

İran ABD üslerini bombaladığı da gidecek istifa demiştim yanıldım..

Yeni senaryo Trump gitmiyor yansın Wall street yıkılsın ABD..
    Amerikan ordusu Trump a muhtıra verdi. ABD de Trump a darbe olabilir.

İç savaş ABD de baslama ihtimali hiç bu kadar yakın olmamıştı.

Seçimlere gidilir iken Trump secilmesin diye ve taraftarları daha neler olacak ?

ABD piyasaları artık çok net görülüyor ki herkes Fed tapınağının balon ABD piyasasını yarattığını mali kendinin aldığını gördü.

Şehir efsanesinin gerçekleşmesini veriler ile oynanan net bir şekilde tüm emtia hisse faiz herşeyi kontrol eden bir tapınak olduğu ortaya çıktı..

Tüm piyasa kontrol altında. ...

5.  Alıntı Originally Posted by Halk-PETROL Yazıyı Oku
    Amerikan ordusu Trump a muhtıra verdi. ABD de Trump a darbe olabilir.

İç savaş ABD de baslama ihtimali hiç bu kadar yakın olmamıştı.

Seçimlere gidilir iken Trump secilmesin diye ve taraftarları daha neler olacak ?

ABD piyasaları artık çok net görülüyor ki herkes Fed tapınağının balon ABD piyasasını yarattığını mali kendinin aldığını gördü.

Şehir efsanesinin gerçekleşmesini veriler ile oynanan net bir şekilde tüm emtia hisse faiz herşeyi kontrol eden bir tapınak olduğu ortaya çıktı..

Tüm piyasa kontrol altında. ...
    Abi yeni mi açıldınız
    yer nerde
    Mazut iyi mi
    Hayırlı upurlu olsun abi
    Bol gazanç ossun
    Berehetli

Ya hep tapunahçılar oyun yapçak deyil ya

Bu defa
    Mobyus esper dışışleri bakanı ve tıramp
    Tapunahçılara oyun çekiyo olmasın
    Korku var mı korku
    Acı var mi acı

Halk-PETROL Guest
    ABD de darbe olursa değerli madenler de likidite yüzünden cokecektir.

Trump gorevden alınır veya bişey olursa likidite sebebiyle koronA krizi gibi düşerek fırsat yaratacaktır....

Bu çöküş ise sadece alım için güzellik aynı gümüş 11 dolara inip 19 a geri çıkması...

Malin ederi bellli..

ABD de icsavas çıkacak mı .... Yoksa başladım ?

Çok büyük gelişmeler e gebe..

Halk-PETROL Guest
    Powell Fed tapınağı Trump un her dediğini yapıyor. Negatif faiz harici tapınak tüm piyasayı tarihi rekorlara geri taşıdı.

Trump ve fed tapınak işbirliği halinde aksini söylemek mümkün değil.

İcsavas korkuları tüm blogu kenetleyecektir. Peki ABD ordusu neden sert çıktı.

Trump genel kurmay başkanı ni görevden alır ise amerikan ordusu karışacak iç çatışma çıkacaktır.

ABD ordusu görevinden alınan komutanlar olur ise ona bağlı kuvvetler buna onay verecek mi evet ABD de icsavas çok yakın...

Hiç bu kadar yakın olmamıştı...

Halk-PETROL Guest
    Amerikan askerleri ülkeye geri çekiliyor.. ABD de yaklaşan iç savaş ve kargaşanın belirtilerinden olduğunu okuyorum.

Amerika'da Ordu'da ki cepheler birbirleriyle kavgaya tutuşur ise herkesin adamı hazır olsun isteniyor bir hazırlık var..

Muharip askerler geri çağrılıyor....

Sayfa 339/377 İlkİlk ... 239289329337338339340341349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •