Sayfa 345/377 İlkİlk ... 245295335343344345346347355 ... SonSon
Arama sonucu : 3010 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

Petrol-Enerji Guest
    The House just approved a massive $1.3 trillion spending package that includes $210 billion in emergency money to help fight the coronavirus pandemic.

Petrol-Enerji Guest
    ABD nin görünüm negatif indirildi..

Dolarda düşüş kaçınılmaz...

3. Eksik ve doğru olmayan analiz yapmışsınız.

Tam tersine. ABD Tahvil faizleri artacagi icin DOLAR 1-2 ay herseye Altın Gümüş dahil dayak atar.

ABD tahvil faizleri bir süre artış yapacaktır.

Alıntı Originally Posted by Petrol-Enerji Yazıyı Oku
    ABD nin görünüm negatif indirildi..

Dolarda düşüş kaçınılmaz...

Petrol-Enerji Guest
    Tahvilleri fed tapınağı alıyor . Çöp olan birşeyin tahvilin kimse almaz.

Altın tarihî zirvesini yeni geçti. Hayal. Gümüş tarihi zirvesine %100 daha var.. 50 $

Kim niye çöp tahvili alsın gercek değeri satıp ?

5. Görüşürüz. Dünyada rezerv para %80-%85 USD.

Bunun faizi bir süre artacak. Sonsuz kadar değil ama bir süre artar. Bizim puanımız düşünce ne oluyor? Faiz artıyor, CDS yükseliyor.

ABD de aynısı olacak. Puanı düşen ülkenin faizleri yükselir. Doların alternatifi nedir? Yok!

ALTIN GÜMÜŞ ZİKCOİN PETROL vs ne ile fiyatlanıyor? Dolar. Dolar faizi yükselirse ne olur?

Alıntı Originally Posted by Petrol-Enerji Yazıyı Oku
    Tahvilleri fed tapınağı alıyor . Çöp olan birşeyin tahvilin kimse almaz.

Altın tarihî zirvesini yeni geçti. Hayal. Gümüş tarihi zirvesine %100 daha var.. 50 $

Kim niye çöp tahvili alsın gercek değeri satıp ?

6. Petrol enerji, dolar düşecek demek,dth lar hergün rekor kırarken CDs ler bu kadar yüksek iken dolar düşecek demek hele merkez bankası bile beklenti anketlerinde kuru sürekli yükseltirken bravo sana...büyük oyunu çözdün tebrikler ...dolarları hemen bozduruyorum...

7. Bak sen petrol enerji gibi trollere hemen sıvısmış. Yeşil 7,17 olmuş merkezin tek silahı faiz şu an ,şimdi yeşil 7,50 lerden düzeltme yapar 7,15-7,20 lere hemen damlar bak nasıl düşüyor diye...

Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Sn.Egeduk....

Burada size kabalık olmasın diye sorunuza cevap yazmak istedim.. Bundan sonra malum "DOLARDA YÜKSELİŞ KAÇINILMAZ" başlığında yazmayacağımı söylemiştim. Ve 2018 Ağustos ayından beri yazmadım da...

Hisse.nette , kendime bir başlık açtım... Makro Ekonomi bölümünde Türkiye Ekonomisi, Faiz ve USD diye.. Oraya da TROL ler geldi sürekli tweet yapıştırıp başlığımı BLOKE ettiler..

Yönetime malum şahsı şikayet ettim, herhangi bir yaptırım uygulanmadı... Bilakis, bana ait olan video sayfalarımı bir daha buraya yapıştırmamam konusunda ikaz edildim.

Ben de kabul ettim. Kabul etmek ne demek ne videosu bir daha hiç yazı yazmam olur biter diye...

Sn.Egeduk size kabalık olmasın diye cevap yazdım. Maalesef burada çok ama çok tuhaf bir kitle var. Muhattap olması da çok zor ve yıpratıcı... Ben bu sene USD ın tepe noktası maksimum 6,5 6,60 olur ortalaması 6,20 olur demişitm. Ama o zaman CORONA yok idi. CORONA yı kim tahmin edebilirdi ki...

Allah şifa versin diyerek...

Tıpkı DOLARDA YÜKSELİŞ KAÇINILMAZ başlığında olduğu gibi HİSSE.NET e bu son mesajımdır...

Bu vakitten sonra bir daha asla HİSSE.NET e yazı yazmayacağım...

Yazarsam gayri bu mesajı da yapıştırıp beni utandırabilirler...

Beni seven fikirlerimi öğrenmek isteyenler kendi video kanalıma üye olabilir...

Birilerini kırdım ise kusuruma bakmayınız.. Hakkınızı helal ediniz...

Benden yana helal olsun....

Allahaısmarladık.....
    öne alayımda dursun burada
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 345/377 İlkİlk ... 245295335343344345346347355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •