Sayfa 348/380 İlkİlk ... 248298338346347348349350358 ... SonSon
Arama sonucu : 3038 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1. Selka denen trol mu bu

Selkayı Şubenin kapısına kadar uğurlamamış ağırlamış yani kapıya kadar çay pasta tıkmış ağızlarına
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.50 bu senenin zirvesi olacaktı dıjj güçler müsade etmedi selka'ya.

4. 2020 zirvesi 6.50 dir diyip..

6.30 dan dolar bozup 4.50 den vakbn almayı öneren SELKA nın teşriflerini bekliyoruz..

Kasım ayında hepimiz SELKA nın hakkını verecektik ama işte o zamanlar iş bilmez kafamızla karşı çıkıyorduk bu arkadaşa..(mart2020)

5. Bir de bu herifi ciddi ciddi dinleyen ufak bir kitle oluşmuş.

Geçende ne söylüyor diye bir bakayım dedim, aynı ekonomi kanalı şebekleri gibi klasik şeyler zırvalıyor.

üçü kırarsa dörde gider, dördü kırarsa beşe dikkat, beşi kırarsa altıyı test eder.
    aşağı yönde beşten dörde düşer, dörtten sonra üç gelir, oradan ikiye el sallar.

Kitlesi de kaval dinler gibi dinliyor bu zırvalıkları.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

6.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Bir de bu herifi ciddi ciddi dinleyen ufak bir kitle oluşmuş.

Geçende ne söylüyor diye bir bakayım dedim, aynı ekonomi kanalı şebekleri gibi klasik şeyler zırvalıyor.

üçü kırarsa dörde gider, dördü kırarsa beşe dikkat, beşi kırarsa altıyı test eder.
    aşağı yönde beşten dörde düşer, dörtten sonra üç gelir, oradan ikiye el sallar.

Kitlesi de kaval dinler gibi dinliyor bu zırvalıkları.
    Adam baktı böyle teknik temel analizle al sat la ne uzun ne kısa vade bi halt olacağı yok..

Hisse net üzerinden sivri dolar hisse yorumları..
    Devamlı ben bildim modu..(geriye dönüp bakmaya üşenen (halbuki hepsi palavra) hayran kitlesi oluşturma ..)
    Kavga çıkarmak garantili zaten..(kavga çıkarınca kendini acındırma modu..doğruları söyleyeni kovalar falan)
    Oradan youtube
    Oraden twitter derken
    Gelsin hisse tavsiyesi manipülasyon ..
    1-2 kişinin dikkatini çekse 1-2 de patron bağlasalar al alttan yüzde 50 yapınca alıyorum ediyorum temel teknik analiz süper süper..
    Çak milletin kafasına gitsin ..
    Önder Tavukçuoğlu (derin hisse) de bu işlere buralarda gozde pazarlayarak başladı TGDTGD ile..

7. Bazıları için Fiyatlar ters yanılsadı 🙂
    ytd..

CaNyoN Guest
    Döviz altın şelale mode a geçti ABD seçimi sonrası..

Bakalım...

Sayfa 348/380 İlkİlk ... 248298338346347348349350358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •