Sayfa 37/380 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 3038 madde; 289 - 296 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    6.80 den, 7.10'dan alanın yanına kardeş olabilir o dolarlar.
    Eğer 5.68 altına SERT düşerse soluğu 5.00 altında alabilirse hele ..
    bea...!
    15 ekim...173 sayili iletim....
    Vatana millete hayirli olacak insallah....bea..!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    5.68.....
    4.90...

yolculuğu her şekilde olmalı ..... diye düsünüyon....bea..!
    11 ekim.... 159 numaralı ileti....
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

3. Usd/ try 5,31 tl

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Muhtemelen 5.78 gibi bir maliyetimiz olacak son alımı 5.35 olarak hesaba kattım. Bakalım bir yılda 2 ye katladımız parada sonunda zarar mı yazacağız kar mı. Yıllık yüzde 25 aldım mevduat faizini.
    5.77 ortalama ile dolar defteri kapandı bugün itibariyle. Bakalım ne kadar bekletecek Bencamin oğlan. Kar mı yazdıracak zarar da mı tutacak yıllarca yoksa?

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    5.77 ortalama ile dolar defteri kapandı bugün itibariyle. Bakalım ne kadar bekletecek Bencamin oğlan. Kar mı yazdıracak zarar da mı tutacak yıllarca yoksa?
    1-2 aya 6,5 civarlarına gelir..

Sebep sorma, forumda sebep söylemiyorum..

Kısa vade...5.47xx ile yukarıya sınırdayız gibi. Aşarsa 5.57 kabülüm.

7. Aşağıdaki fon hakkındaki görüşleriniz nedir arkadaşlar,

Ak Portföy %120 Anapara Koruma Amaçlı 26. Fon - APK26

Türk Lirası’na en az %20 getiri fırsatıyla yatırım yapın!

Fon ile Dolar/TL kurunun düşüşüne yatırım yapın. Üstelik, vade sonunda, kurda yükseliş olsa dahi, en az %20 getiri fırsatını yakalayın!

Bu Fon Bana Ne Kazandırır?
    · Vade sonunda, Dolar/TL’de düşüş olmasa dahi, getiriniz en az %20 getiri fırsatı yakalayın.*

%20’ye ek olarak TL’nin değer kazancı ile getiriniz de artsın. TL değer kazandıkça siz de ek getiri elde edin!

Paramın Tamamı Koruma Altında Mı?
    Evet. Vade sonuna kadar (16 Aralık 2019) fondan çıkmamanız durumunda, Türk Lirası değer kaybetse dahi, %20 getiri elde etmeniz amaçlanır.

Nelere Dikkat Etmeliyim?
    Fona yatırım yapmadan önce fonla ilgili tüm bilgilerin bulunduğu izahname ve yatırımcı bilgi formunun okunması gerekmektedir.*

Fondan ayda 2 kez, ayın 1. ve 10. iş günlerinde hesaplanacak fiyat üzerinden çıkabilirsiniz. Vade sonundan önce fondan çıkmanız durumunda, anapara koruması geçerli değildir. Bununla birlikte fondan çıkış yapılan tarihte piyasa şartlarına bağlı olarak getiri elde edilebilir.*

Bu Fona Nasıl Yatırım Yapabilirim?
    Fona 12-19 Kasım tarihlerinde Akbank şubelerinden 500 TL ve üzeri miktarlarda yatırım yapabilirsiniz.

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.3367 an itibariyle....... bu çocuk okur..... bea..!

Sayfa 37/380 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •