Sayfa 370/380 İlkİlk ... 270320360368369370371372 ... SonSon
Arama sonucu : 3038 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

SORU

Hedef mağma....!
    Dese birileri...
    Meselâ
    17 TL'ye düşmesi ihtimalinde yastık altı altın ve dövizler panikle ortaya çıkabilir mi?

2. Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    SORU

Hedef mağma....!
    Dese birileri...
    Meselâ
    17 TL'ye düşmesi ihtimalinde yastık altı altın ve dövizler panikle ortaya çıkabilir mi?
    17’ye düşme durumundan yastık altından dövizler ve altınlar çıkmaz.
    23,50’ye bile bozan yok neredeyse.
    Tam tersine alım fırsatı diyerek yastık altına döviz ve altın girişi artar.

Yazdım ama, sesim yankı yaptı. Epey boş buralar.

3.  Alıntı Originally Posted by doruca Yazıyı Oku
    2023 Ocak asgari ücret 8506,8 TL
    İşverene maliyeti 11759,4 TL/ 18,81 = 625 $

625/225 = 2,77 $ / saat
    20 Haziran 2023
    23,57 TL/$
    2023 de asgari ücrete İkinci zam:
    Net 11.402 TL

İşverene maliyeti 15.761 TL / 23,57 = 668 $

668 / 225 = 2,97 $ saatlik

Dün 497 / 225 = 2,21 $/h dı.

4. benim anladığım asgari ücrete günlük 15 cent zam yapılmış ya da 0,15 dolar..

Bende dolar düştü diye girdim. Meğer asgari ücret dolar karşılığı düşmüş.
    O zaten hep düşüyordu. Bi ocakta yükselmişti. Eskiye dönmüş
    Daha düşeri var 369 a tamamlanır yıl sonunda
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    benim anladığım asgari ücrete günlük 15 cent zam yapılmış ya da 0,15 dolar..
    Pazartesiye göre dolar bazında yaklaşık +% 34
    Ocak ayına göre yaklaşık +% 7 ($)

7. K.çarşı dövizci esnafı , ve tl mevduaatnda yaklananlar için amcam formülü açıklıyor...

Doların düşürülmesi için telepati yoluyla evrene enerji gönderen vatandaş: ''Kış kış dolar, düş düş dolar, in dolar in"

Sokak röportajında bir vatandaş doların günden güne artışının düşmesi için yeni bir yol önererek, evrene telepati yoluyla enerji gönderilmesini . ''Doların düşürülmesi ile ilgili bir araştırmam var. Evrene enerji göndereceğiz'' dedi.

Sokak röportajında bir vatandaş doların 1 haftaya kadar düşmesi için kameraya dönerek telepati yoluyla evrene enerji gönderdi.

''Doların düşürülmesi ile ilgili bir araştırmam var. Evrene enerji göndereceğiz. Evrene iyi enerji gönderirsek telepati yoluyla doları bir haftaya kadar düşüreceğimize inanıyorum. Söz bir enerjidir. Bizlerde enerjilerimizi birleştireceğiz. İzleyenler benimle beraber tekrarlasınlar. Enerji enerji hoş geldin enerji, kış kış dolar, düş düş dolar, in dolar in, enerji enerji güle güle git enerji git. Biraz böyle insanlara espri gibi gelebilir ama biraz araştırıyorum Japon bilim adamları bu enerji ile ilgili çalışmaları da var. Benimle birlikte izleyenler tekrarlasın. Bir hafta sonra kısmet olursa tekrar görüşelim'' dedi.

https://t24.com.tr/video/dolarin-dus...dolar-in,54700

8. Ocak/Ağustos döngüsünü boş geçirdik desem yalan olmaz. Butik bir iki firma hariç pas geçtik.
    Usd de 28, brent te 88, ons da 1900, xu100 de (kısa vadede) 7250 dikkat edilecek rakamlar. Sadece az miktarda ons long pozumuz olduğu için pek de önemsemiyoruz açıkçası (ons 1900 ler altına salarsa hem toparlanması uzun sürer hem de marj oluşur).
    XU100 ün deniz gören tarafları da, ara katları da çok belirgin, çizdikleri resmi kimseden saklamıyorlar bu defa.
    Reel piyasanın sözde değil özde de duraksayacağını düşünüyoruz.
    Brent in 88 dolar sınırı tüm saydıklarımdan çok daha önemli. Buranın altında başka, üzerinde başka habitat var.
    Biz terziyiz, "dik" derlerse "dikeriz", ses etmezlerse "dükkanın önünü süpürürüz".
    Fiyatlamada sorun yok, harita düzgün, işleyiş sorunsuz.
    Her döngüden para çıkacak diye bir endişemiz yok. Şartları uygun görürsek ya da "dik" derlerse, dikeriz.
    Herkese sağlıklı, kazançlı günler dilerim,

Esen kalın

Sayfa 370/380 İlkİlk ... 270320360368369370371372 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •