Sayfa 58/380 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 3038 madde; 457 - 464 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1. 5.43 den bi kamyonu geri verdim. kaldi 2 kamyon

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    İşte benim de cözemediğim ve midemi bulandıran burası
    MB Viop da dolar satarak spotu nasıl frenleyecek.
    Yemekçi dostumuz yukarıdaki yazıyı yazmış viop topiğinde....

Cevabım şöyle oldu:

"tavuk mu yumurtadan, yumurta mı tavuktan? yumurtadan civciv çıkar, kimi potansiyel tavuktur, kimi de potansiyel horoz.."

vioptaki 3 kuruşla spottaki 3000 kuruşu psikolojik olarak etkiliyordu manipulatörler.

Tıpkı bir arap gelip kör itin öldüğü yerde pahalıya 1 mülk alınca oradaki 1000 tane mülk sahibi mülklerine daha fazla para isterler ya o hesap.

MB viopu (kör itin öldüğü yer ) vuruyor. Spot da ondan etkileniyor.

Spotta dolar bol. Istersen fabrika sat, git çarşıya anında dolara çevir beaa!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

5.269 dan ocak ayı sonunda aldığım fiziki dolarları 5.478 fiyattan bugün saat 14.00 cıvarı kapalıçarşıda sattım gitti. Alan hayrını görsün.

Kritik bir şey olmazsa eylül sonuna kadar dolarda enflasyon kadar bile artış öngörmüyorum.

Bakalım yanılacak mıyım beaaa!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Biz bekleyiciyiz üstad dolarda. Bekleyen derviş muradına mı ermiş, beklemekten mi gebermiş bize hangisi kısmet olursa artık))

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Biz bekleyiciyiz üstad dolarda. Bekleyen derviş muradına mı ermiş, beklemekten mi gebermiş bize hangisi kısmet olursa artık))
    üstadım,
    hepimiz kendimize göre bir analiz yapıyoruz.
    isabet ayrı konu. hakkımızda hayırlısı.

6. 4 gamyondan 2 gamyon da bende kaldi,ne yerine koyabildik nede kalanlari satabildik.demir atti 5.47 ye namissiz , ya düş ya da çık
    heralde yumurtami tavuktan yoksa civciv mi yumurtadan çıkıyor karar veremedi

16.96 Since 27 Aralık 2023

abd'de enflasyon dusuk oldugu surece faiz bu seviyede durabilir . bu da doların değerlenmesine engel.
    trump bunu istiyordu zaten. fed ile trump aynı noktada buluştular beaa!

Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    abd'de enflasyon dusuk oldugu surece faiz bu seviyede durabilir . bu da doların değerlenmesine engel.
    trump bunu istiyordu zaten. fed ile trump aynı noktada buluştular beaa!
    Ahah, 0 nası söz öyle..

Sayfa 58/380 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •