Sayfa 78/380 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 3038 madde; 617 - 624 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1. https://youtu.be/m8T0o27ZBi8 bu videoda geçen günlerde 5.58 den ilk kademe alimi ben yaptim demiștim ibrahin bey. 5.78 den sattim... Faizler süper... Enflasyon +%8 iken usd i satmaya değer.

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Evet malum yerde birkac tane yazilarim oldu, bazen insan istemesede kendini bir girdap icinde bulabiliyor. Ama maddi yada bilgisel duzeyde yarari olmayan yerlerin vakit kaybi disinda bir anlami yok. O yuzden az ama oz diyelim.
    İyi tatiller bu arada...

3. Ne dolar, ne mevduat, ne borsa hatta nede altin. Hiç bir yatirim araci surekli dusmezde, cikmazda..

4. Kesinlikle İbrahim bey. Amaç para kazanmak mi siyaset yapmak mi ōnce bu karari vermeli insan ondan sonra yazmali. Ben akp ye de chp de eșit mesafede ișime bakan ky siyim. Hiçbir șeye așık olmamalı. "Kiz istenirken, at beslenirken verilir" denir. Usd a düșman birisi asla değilim, dost ta.. Ama usd almanin bence hala zamani var. Dip diyorsaniz bu konjüktürde 5,35 dir. Konjüktür duzelir ise dip 4.95 dir. Ama vade de ōnemlidir. %100 para kazanmak isterseniz 5.35 de bu șartlar %100 usd da olmaliyiz.

5.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Kesinlikle İbrahim bey. Amaç para kazanmak mi siyaset yapmak mi Ånce bu karari vermeli insan ondan sonra yazmali. Ben akp ye de chp de eÈ™it mesafede iÈ™ime bakan ky siyim. Hiçbir È™eye aÈ™ık olmamalı. "Kiz istenirken, at beslenirken verilir" denir. Usd a düÈ™man birisi asla değilim, dost ta.. Ama usd almanin bence hala zamani var. Dip diyorsaniz bu konjüktürde 5,35 dir. Konjüktür duzelir ise dip 4.95 dir. Ama vade de Ånemlidir. %100 para kazanmak isterseniz 5.35 de bu È™artlar %100 usd da olmaliyiz.

aynen katılıyorum.

6. Malum bașlıkta usd için feveran șeklinde yazılar yazilmaya bașlanmıș. Geçen seneden beri usd 7,20 TL den beri ky cıyı panikletip 7.20 den 7 den 6.50 den 6 TL den usd 10TL olacak 12 TL olacak diye aldiranlarin artik eskisi gibi gerek yazilari gerek videolerinda azalma yada hiç ortada trollük yapamadığı așikar. Üzerine günlük %24 TL TL faizi usd tașimanin ne deneli ağır bir yük olduğunu gōsteriyor. Fed ise tamamen güvercin. Faiz artirim süreci diyor bazilari yahi o iș 2012 de Bernanke ile bașladı, bilmiyorsaniz soyleyeyim șimdi tarih 2019 Temmuz fed bu sürede yani 7 yilda tam 10kez faiz artirdi yani usd i 7.20 TL de alirken dolari zirvede en tepede en sert hali ile aldınız. O zaman SELKA almayin zirvede elinize almayin usd i, yapmayin nikah kiyarsiniz bist 84000 onu alin dedikçe alay etmenin, afaroz edilmelinin alasini yasamistim. Hatta yemin edip o bașlikta gayri yazmam demiștim. Ucuz ne ise onu alin bankalar bedava dememe rağmen malum bașliktakiler herseyi zirveds birbirine gaz vererek avuçladiklari için SELKA bankalarda magma ya kadar gōmülmüș kolay değil akil sağliğini kaybemiș diye yazilar okumustum. Kusura bakmayin simdi yazma zamani benim. %24 faizden oldunuz, 1 yil vade gitti usd i ise ortalama 6.50 TL ile en sert ve zirvedeki hali ile elinize aldiniz. Ne diyeyim. Herșey zirvede iken almayı seven bir ky profilj var bu and ülkede. Burada yazdiklarim geyik değil en son nisan ayinda usd 6.15 TL iken kanit olsun diye Turkiyede kriz nasil kopar nasil kopmaz diye bir videom vardi lutfen onu izleyin arzu edenler icin linkini verebilir. Ukalalik edeceginize tecrubeye saygi duymak gerekirdir. İște deve iște hendek usd ı zirvede avuçladiniz kendi düșen ağlamaz. Ben magmadan marsa gittim, siz magmayi delip çekirdeğe indiniz.. Ha bir klasik son olan Selka cümlesi "Bol Kazançlar" dilerim. Bu kafa ile çok zor ama, ne yapalim birileri kazanirken diğerlerinin birbirinkn gazi ile zarar etmesi gerekir. Siz Devam edin bu sene usd 12 TL olucak.

7. İzleyiniz baștan sona doğru allah așkına izleyiniz ki fikriniz olsun.. Nisan ayi sanirim usd 6.15 TL iken videom...
    https://youtu.be/E-NQ0pkCK_U

8. S400 teslimatinin ilk kademesi mürted Ankara üssüne gerçeklești. Yani, risk ōnceden fiyatlanmiști. USD 6.15 TL iken fiyatlarin içinde idi. Yukaridaki videomda da sōyluyorum fiyatlarin içinde diye de. Oysa millet sağır ve kōr. Șimdi cds ler düștü. Usd karsinda en buyuk risk olan istanbul seçimleri ve s400 ler bitti. Usd 5.69 TL de... Malum bașlığı okuyorum, o denli detay o denli derin bilgiler konușuluyor ki, dünya savașları, perestroyka dan tutun da: rusyanin yikilmasindan ABD marsa gitmesinden usd a bagğlanan mantik beyin firtinalari... Yahu bu kadar derin olmanin lüzumu yoktur. Yabancininda sizin gibi oldugunu aliklik yapmak istemeyecegini düșünüp ucuz iken alip, pahali iken satmayi deneyeceksiniz. O kadar. Gečen bey 5.58 de ilk kademe alip 5.78 de satmistim. Dün 5.66 dan yemiden ilk kademe aldim șimdi beklemedeyim satiș yerim 5.79 dur. Bol bol kazanin bol bol trollenin... Trol her ne ise..

Sayfa 78/380 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •