Sayfa 111/377 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 3010 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Evet İbrahim bey.. Benim yazılarımı takip ettiğinizi biliyorum. Saçma, sapan USD üzerinden siyasi yorumlarda yapmam...

5,83 TL de Kısa vade satış ve 5,71 aşağıda destektir, demiştir.. Sanırım bir günde bu aralığı test etti...

Bol kazançlar dilerim...
    Dogru selcuk bey, yazilarinizi da videolarinizida takipdeyim. Hem direk dolar olarak hemde altinda faydalanmaya calisiyorum.
    Malum sayfada ifrat ve tefrit hat safhada.
    Halbuki buraya yazma ve okuma amaci para kazanmak olmali.

2. yön aşağı.. yatırım tavsiyesi değildir..

saygılarımla,
    AŞKİTAP

O ne la dolar grafiğinde Allahu ekber ve Ne Mutlu Türküm Diyene. Her türlü yol var sende. Stilin yabancı değil.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Ayhan başganım,Aha haaaa😆😆YTD

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    O ne la dolar grafiğinde Allahu ekber ve Ne Mutlu Türküm Diyene. Her türlü yol var sende. Stilin yabancı değil.
    Sayın ayhan53,

Heryol değil çift şeritli BİR YOL diyelim.

YÜCE ALLAHA dualarımla bugünlere gelmem dolayısı ile ve ülkeme yararlı bir grafiği paylaşmamın birleşmesi sayesinde ortaya çıkmış bir durumdur.

Ruhum İslam Bedenim Türk'tür.

AŞKİTAP

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    tebrikler sn. Selka
    bu kadar nokta atışı analizler dollar gibi bir enstrümanda gercekten zor olsa gerek.
    başarılarınızın devamını dilerim.bol kazançlar.
    takipteyiz saygılar
    Tebrikler SN Selka.. yükseliş forumunda tekke ve müritleri diyorlar buraya..bu isabetli yorumlara sadece tebrik edilir..

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    tebrikler sn. Selka
    bu kadar nokta atışı analizler dollar gibi bir enstrümanda gercekten zor olsa gerek.
    başarılarınızın devamını dilerim.bol kazançlar.
    takipteyiz saygılar
    Tesekkurler Sn.Bozkurt.. Dun USD satanlar bugun dahi karda olmalarina ragmen 13 aydir hala USD 8 TL oradan 10 TL oradan 12 TL olucak demelerini ve bunu savunmalarini ve bunu 100.000-200.000 kisi rakamlar ile izlemelerini ve inanmalarina inanamiyorum. USD 5.71 destegini sert kirdi fazla direnemedi.. Dedigim gibi 5.71 uzeri ayri bir durum: alti ayri bir durumdur...

Rahatlikla bugun 5.71 Sat 5.61 AL tarafindayim, kisa vade icin....

Bol kazanclar dilerim...

Ama muthis bir data terminal agim yoktur. Unutmayiniz benim yaptiklarim tahmin ve tecrube ve gunluk siyasi ekonomik haberleri takipten ibarettir. Yine de kendi akliniz ile hareket ediniz...

Saygilar...

8.  Alıntı Originally Posted by mursevim Yazıyı Oku
    Tebrikler SN Selka.. yükseliş forumunda tekke ve müritleri diyorlar buraya..bu isabetli yorumlara sadece tebrik edilir..
    Sn.Mursevim rica ederim. Her zaman dedim ozelden yazdiklarimda bilirler. Benimkiler birer tahmin. USD i tahmin etmek guctur. Lakin mantik cercevesinde yorum yapabiliriz. Lakin USD 12 TL olacak demekle benim USD 1 TL olacak demem ayni seydir. Yani mantikli degildir.

Oysa bu basliktakiler ile malum basliktakiler arasinda ki temel fark bu mantik disi `bu sene USD 12 TL olacak` sacmaligina gonulden ve tam inanmalarina, inanmamalaridir..

Bol Kazanclar dilerim.

Sayfa 111/377 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •