Sayfa 336/380 İlkİlk ... 236286326334335336337338346 ... SonSon
Arama sonucu : 3038 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    benim bildiğim pala buradan longlayanları da pataklar..
    Dediğiniz gibi baskı var. Ama ne kadar tutabilirler göreceğiz.

2. Arkadaşlar; Usd nin 7.27 gitmedinin altında Hazinenin Bürokratları nın yanlış ısrarı ve Bakanı yanıltmasıda var. Kendileri hala FED ile görüsmeleri sürdürmek te ısrar etmesi, BOJ : Japonya, Çin ve Rusya ile yapılmış olan Swap anlaşmalarının acıklamalarını geciktiriyorlar. Hindistan , Pakistan, Malaysia, Endonezya bile görüsmeler yapıldı.Sanıyorum Önümüzdeki hafta artık acıklamalar yapılması gerekir.O yuzden FIRSATCI BANKALAR yukarı yöne cok kısa sürede nekadar hızlı Doları sürmenin peşindeler ama yakslandılar. Her krizin arkadında bu 3 Banka cıkmışdı. Hatırlayın.

3.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Arkadaşlar; Usd nin 7.27 gitmedinin altında Hazinenin Bürokratları nın yanlış ısrarı ve Bakanı yanıltmasıda var. Kendileri hala FED ile görüsmeleri sürdürmek te ısrar etmesi, BOJ : Japonya, Çin ve Rusya ile yapılmış olan Swap anlaşmalarının acıklamalarını geciktiriyorlar. Hindistan , Pakistan, Malaysia, Endonezya bile görüsmeler yapıldı.Sanıyorum Önümüzdeki hafta artık acıklamalar yapılması gerekir.O yuzden FIRSATCI BANKALAR yukarı yöne cok kısa sürede nekadar hızlı Doları sürmenin peşindeler ama yakslandılar. Her krizin arkadında bu 3 Banka cıkmışdı. Hatırlayın.
    sanirim Mauritania ile yapilan swap anlasmasini eklemeyi unutmussun...... burasi onemli bak...

4. 😂😂😂😂 Moritanya yı unuttum vallahi kusura bakmayın, Madagascar ve Liberya yıda siz eklersiniz artık. Zaten cok paraya ihtiyacımız yok 20 milyar usd yeter. Suriyelilere 40 milyar usd harcamıstık ya😂 20 milyar usd nin lafı olmaz. Jarar yarın gönderir. Cok takılmayın.

5. Jarar:Katar

Ülkemiz dışarıya ne kadar mal satıyorsa o kadar dışarıdan almayı hedeflerse toplamda problem kalmaz.

Eğer 1000 dolar maaşı olup da 1100 dolar harcayan bir memur gibi yaşamaya devam edersek zaten aradaki fark 100 doları hep bir yerlerden borç bulmaya, ayrıca ona faiz ödemeye mecbur kalırız. Bizim şu anki durumumuz bu memur gibidir.
    Ve bu durum sürdürülebilir değildir.

Tencere Guest
    Soru şu..

ABD kafasına göre para basıyor ve parası değer kaybetmiyor geliyor nadir değerli madenler e basıyor fiyatları sıfırlıyor..

Ağa bu dolar nedir böyle tüm sistemi işgal etmiş bu nasıl mantıktır pavlov un köpeği ömrümüz bitti

Tencere Guest
    Alt taraftan çin nadir değerli maden ocaklarini satın alıyor. ABD ve Londra madenleri baskilarken çin maden ocaklarıni topluyor.

Ömrümüz de göremeyeceğiz galiba ABD yalan filminin sonunu...

ABD kafasına göre para basarken nadir madenler nasıl coker ağa... Agaaaa

Sayfa 336/380 İlkİlk ... 236286326334335336337338346 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •