Sayfa 102/124 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 809 - 816 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bu ky bu kafayla kaybetmeye mahkum. Kontrolmatık gıbı teknoloji şirketıymış:kahkah:.. Evet doğru tencere tavada da bır teknoloji var nede olsa. Kontrolmatık dediğin şirket bır gunde 100 milyonluk iş bağlantısı yapabiliyor. Arzum da yapar belkı o muazzam teknolojisi ıle:kahkah::kahkah:.
    Sen bu kafayla daha çok gülersin ama son gülen iyi güler bunu unutma Arzum un satışları 10 tane kontrolmatik e bedel arada dağ gibi fark var Arzum un sadece marka değeri kontrolmatik i satın alır bence bir de böyle bak olaya

Arzum un satışları 9 aylık 540 milyon tl Kontrolmatik in 9 aylık satışları 120 milyon tl arada 6 kat daha büyük bir ARZUM var

Bu rakamlar bilanço rakamları oyuncak değil

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

2. :bravo::bravo:.. Ben en son 27.xx lardan malımı devretmiştım.. Uzun mu uzun yıllar oraları göremeyeceğini düşünüyorum. Teknoloji üreten şirketle tabak tencere uretımi yapan bunuda fason üretimle yapan bır şirketi kıyaslamak son derece mukemmel tespitler. Kaç çalışanı kaç fabrikası var desen tüm Çin bize çalışıyor diyecekler :vk:.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    :bravo::bravo:.. Ben en son 27.xx lardan malımı devretmiştım.. Uzun mu uzun yıllar oraları göremeyeceğini düşünüyorum. Teknoloji üreten şirketle tabak tencere uretımi yapan bunuda fason üretimle yapan bır şirketi kıyaslamak son derece mukemmel tespitler. Kaç çalışanı kaç fabrikası var desen tüm Çin bize çalışıyor diyecekler :vk:.
    Sen git kontrolmatiğinde yaz ben oraya koydum bir yorum onu bir oku bence

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    :bravo::bravo:.. Ben en son 27.xx lardan malımı devretmiştım.. Uzun mu uzun yıllar oraları göremeyeceğini düşünüyorum. Teknoloji üreten şirketle tabak tencere uretımi yapan bunuda fason üretimle yapan bır şirketi kıyaslamak son derece mukemmel tespitler. Kaç çalışanı kaç fabrikası var desen tüm Çin bize çalışıyor diyecekler :vk:.
    Tamam arzdan aldığın 100 lotu güzel yerden vermişsin zengin oldun kıral, hadi git 2 kebap ye mis gibi, bu dükkanın önünde gölge etme.

Elinde kağıdı olmayan adam hergün gelip kağıdı kötülüyor, ne mübarek adamlar var beya.

5. İsteyen istediği yerde yazar. Buna kimse karar veremez. Ama söz psıkolojinizi bozmamak için yazmayacağım. Umutsuz vaka çok burada..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    İsteyen istediği yerde yazar. Buna kimse karar veremez. Ama söz psıkolojinizi bozmamak için yazmayacağım. Umutsuz vaka çok burada..
    :) sen mi psikoloji bozcan. Boşa küfür yeme diye çabalıyorum. Kağıdın yok hergün takip edip düşmesi için algı pompalıyorsun, klinik vaka sensin burada.

7. Kızma şampiyon, küfür edersen yasak yersin. Küfür yok..

8. https://gedik-cdn.foreks.com/yatirim...tim_raporu.pdf

Yukardaki linki açıp bilançoyu okuyun anlayamıyorsanız bir bilene sorun aracı kurumunuza sorun öğrenmeye çalışın
    şirketin toplam varlık 461 milyon bunun çoğunluğu alacakları stokları net duran varlık 50 milyon toplam varlık dan tüm borçlar çıkınca geriye 140 milyon 276 bin kalıyor yani öz sermayesi şirketin defter değeri 4 35 tl duran varlık olarak üretim tesisi fabrikası yok . 23 senedir borsadayım ne şirketler vardı borsada çok şirketlerin tahtaları kapandı çok yatırımcılar mağdur oldu onun için şirketin bilançolarını ayrıntılı bilançolarını dip notlarını faaliyet raporlarını tamamen okuyun bilgi sahibi olunca borsada zarar etmezsiniz borsada şirketin f / k oranı defter değeri yıllık ciro sermayeye oranını mutlaka bilmek lazım bügün için bist de ne kadar çok şirketler var ki çok değerinin üzerinde o şirketlere göre kıyaslanamaz onun için hisse seçerken çok seçici olmaya bakın yukardaki krıterlere göre araştırırsanız bulursunuz kimse ile de tartışmayın
    yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 102/124 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •