Sayfa 107/124 İlkİlk ... 75797105106107108109117 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 849 - 856 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1. Iki defa karla cikis firsati vermedim. Bakalim beklemtim 25 26 araligi. Tabi Baska hissede firsat gorursem gozunun yasina bakmam cikarim.

2. Ben tekrar 30 ları deneyeceği şeklinde beklentiye sahibim. Hatta bu beklentim olan seviyeyi kırarsa daha da gidebilir. Ama zaman için bir tahminde bulunmak mümkün değil.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Ben tekrar 30 ları deneyeceği şeklinde beklentiye sahibim. Hatta bu beklentim olan seviyeyi kırarsa daha da gidebilir. Ama zaman için bir tahminde bulunmak mümkün değil.
    Agirkli mal degisimi 27 lerde oldu. 25 26 asagidan maliyetlenenler icin guzel cikis yeridir. Tabi yeni hisse dedigin gibide gidebilirde.

4.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Agirkli mal degisimi 27 lerde oldu. 25 26 asagidan maliyetlenenler icin guzel cikis yeridir. Tabi yeni hisse dedigin gibide gidebilirde.
    Söylediğiniz doğru, ağırlıklı değişim 27 liralı fiyatlarda gerçekleşti.

Şu anda hisse üzerinde teknik analiz yapılamıyor, çünkü borsadaki işlemler çok yeni.

Pek çok yatırımcının hisseyi izlediğini düşünüyorum. Teknik ve temel analiz yapılabilir aşamasına gelmesini bekliyor.

O yüzden hissedeki sıçrama için bir kaç ay daha zaman var diye düşünüyorum.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5. Hissedeki hareketlere bakınca; tahmin ediyorum birileri tahtada ağırlığını koymak için hisse topluyor gibi sanki.

Diyecek bir şey yok, yolları açık olsun.. Bize de beklemek düşer :)

6. Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

7. yataya sardı. bu seviyelerde mal toplama olabilir. takip edilmeli bir süre. Genelde halka arzlardan sonra hisse bir süre yatay gidiyor ve sonra yukarıya sıçrıyor. Esen hissesi arzdan sonra 3 ay yatay gitti bu hafta uçtu.

Benim asıl merak ettiğim borsaya düzeltme geldiğinde 22 li seviyeleri koruyabilecek mi

8.  Alıntı Originally Posted by wolf1453 Yazıyı Oku
    yataya sardı. bu seviyelerde mal toplama olabilir. takip edilmeli bir süre. Genelde halka arzlardan sonra hisse bir süre yatay gidiyor ve sonra yukarıya sıçrıyor. Esen hissesi arzdan sonra 3 ay yatay gitti bu hafta uçtu.

Benim asıl merak ettiğim borsaya düzeltme geldiğinde 22 li seviyeleri koruyabilecek mi
    Olabilir degil oluyorda zaten. Takaslarda ky cikisi var ama cok yuksek fark yok gunluk. Yavas yavas mal toplaniyor. Insallah 3 ay surmez yalniz yoksa Biden le Tayyip in kavgasina yada erken secime gumburtuye gideriz.

Sayfa 107/124 İlkİlk ... 75797105106107108109117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •