Sayfa 108/124 İlkİlk ... 85898106107108109110118 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 857 - 864 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Agirkli mal degisimi 27 lerde oldu. 25 26 asagidan maliyetlenenler icin guzel cikis yeridir. Tabi yeni hisse dedigin gibide gidebilirde.
    Bence yanılıyorsunuz! Geçtiğimiz hafta dağıtılmış mal, yani 04.01.2021-08.01.2021 arasında. Bu aralıkta en yoğun alıcıların olduğu kurumlar çoğunlukla banka aracı kurumları. Ben kişisel olarak banka aracı kurumlarını küçük yatırımcının kümelendiği aracı kurumlar olarak görüyorum.

Geçtiğimiz hafta alış tarafındaki ilk 10 kurum:
    • İŞ YATIRIM
    • AK YATIRIM
    • HALK YATIRIM
    • GARANTİ YATIRIM
    • ZİRAAT YATIRIM
    • OYAK YATIRIM
    • OSMANLI YATIRIM
    • VAKIF YATIRIM
    • İNFO MENKUL
    • GLOBAL MENKUL

Geçtiğimiz hafta satış tarafındaki ilk 7 kurum:
    • EMEKLİLİK FONLARI
    • GEDİK YATIRIM
    • DENİZ YATIRIM
    • QNB FİNANS
    • YATIRIM FONLARI
    • A1 CAPITAL
    • MEKSA YATIRIM
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by wolf1453 Yazıyı Oku
    yataya sardı. bu seviyelerde mal toplama olabilir. takip edilmeli bir süre. Genelde halka arzlardan sonra hisse bir süre yatay gidiyor ve sonra yukarıya sıçrıyor. Esen hissesi arzdan sonra 3 ay yatay gitti bu hafta uçtu.

Benim asıl merak ettiğim borsaya düzeltme geldiğinde 22 li seviyeleri koruyabilecek mi
    Beni de şu anda düşündüren en son söylediğiniz cümle. Endekste bir düzeltme gelirse ne olur acaba !!! Riski göze alıp aldık.. hayırlısı artık.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3. arkadaşlar kervan gıda halka arz dan sonra %65 yukarıda 51.75 milyon lotu var arzum %33 yukarıda 15.3 milyon lotu var hangisini yukarı taşımak daha kolay sizce sanırım birileri arzumu toplamak için baskılyor toplama bitene kadarda yukarı gitmeyecek gibi

4.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    arkadaşlar kervan gıda halka arz dan sonra %65 yukarıda 51.75 milyon lotu var arzum %33 yukarıda 15.3 milyon lotu var hangisini yukarı taşımak daha kolay sizce sanırım birileri arzumu toplamak için baskılyor toplama bitene kadarda yukarı gitmeyecek gibi
    Veri olarak daha sağlam bir kağıt olduğu da kesin, ama hepsi spek efendinin keyfine kalmış:wave:
    Aynı tekniği takip ederse 25.x olması lazım şuan

5. tad vermiyor. yeni arz olmuş hisse için pek hoş bir görüntü değil.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

6.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Beni de şu anda düşündüren en son söylediğiniz cümle. Endekste bir düzeltme gelirse ne olur acaba !!! Riski göze alıp aldık.. hayırlısı artık.
    Zaten 30'lara fırlayıp %25'ini geri vermiş bir hisse. ilk gün sonu fiyatı da 20'lere yakındı sanırım. 3-4 katı şişen hisselerin yanında Arzum'un inişi çok olmaz, olsa da uzun sürmez diye düşünüyorum. Arz fiyatının altına inen hisse hatırlamıyorum son yıllarda.

7. Gecen hafta baska hisseye gecmek icin sattim. Mal toplaniyordu bir suredir. Bizim satmamizi bekliyormus. Saglik olsun.

8. Bugun ne oldu arzdumda anlamadım. Tavana gidiyor diye 23,70 den aldım. Sonuç olarak tavana gitti. ama geri döndü.

Şimdi düşünüyorum acaba ele vermece mi oldu:)

Sayfa 108/124 İlkİlk ... 85898106107108109110118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •