Sayfa 16/124 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 121 - 128 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1. Her halükarda %40 potansiyel var

2. Ziraat bank kullanıyorum , elimdeki hisseleri teminat gösterip halka arza katılma olayı oluyor mu?Oluyorsa nasıl oluyor?Yani halka arza katılmadan önce hisseleri satmak zorunda mıyım yoksa halka arzdan ne kadarlık pay düşerse o kadar nakit edecek hisseyi arzdan sonra mı satıyorum?

Bu halka arza katılma konusunda kararsızım ama yine de bunu öğrenmek istiyorum , teşekürler.

3. BIST30 Hisseleri varsa teminat gösterebilirsiniz diye biliyorum ama detayları yatırım danışmanıyla konuşmak en doğrusu olacaktır.

4.  Alıntı Originally Posted by svp16 Yazıyı Oku
    Ziraat bank kullanıyorum , elimdeki hisseleri teminat gösterip halka arza katılma olayı oluyor mu?Oluyorsa nasıl oluyor?Yani halka arza katılmadan önce hisseleri satmak zorunda mıyım yoksa halka arzdan ne kadarlık pay düşerse o kadar nakit edecek hisseyi arzdan sonra mı satıyorum?

Bu halka arza katılma konusunda kararsızım ama yine de bunu öğrenmek istiyorum , teşekürler.
    Bu konuda her kurumun uygulaması farklı. Benim kurumum bir form doldurtuyor ve talebi kendileri giriyor. Sizde kurumunuzla iletişime geçip öğrenebilirsiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    İkisi farklı kavramlar. Diğerinde yabancı kurumsala satış olsa bile o satışların parası şirket kasasına girdi. Hatta kervan gıda açıklama bile yaptı paranın bir kısmını döviz alarak tutuyoruz diye.. Arzuma gelirsek; hani nerede paralar! Yatıracagın paralar nereye gidecek?
     Alıntı Originally Posted by svp16 Yazıyı Oku
    Ziraat bank kullanıyorum , elimdeki hisseleri teminat gösterip halka arza katılma olayı oluyor mu?Oluyorsa nasıl oluyor?Yani halka arza katılmadan önce hisseleri satmak zorunda mıyım yoksa halka arzdan ne kadarlık pay düşerse o kadar nakit edecek hisseyi arzdan sonra mı satıyorum?

Ziraat bu arzda hisse teminatı kabul etmiyor,

6. Teşekürler arkadaşlar.

Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Yabancı ortak ortaklıktan cıkmak istiyordu ve suan fi furyadan dolayı alıcı ky olacak :D neden arz edıldıgını bılmeyen yurttaslarımız tabiri caizzse kucaga oturacak...
    iyi araştırmak lazım...
    Hemşerim dışında dikkat çeken olmamış. Halka arzdan şirketin kasasına beş kuruş para girmeyecek. Bazı arkadaşlar hatırlatmış, evet yabancı ortak güzel bir "EXIT" yapma derdinde.

Tek olumlu yanı, tam bir spek kağıdı. Halka arzdan değilde, sağlam bir düşüş yaptıktan sonra orta vadeli takip listesine alıp izlenebilir.

Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

KAP: GRM [ARZUM ] GARANTİ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. Fiyat Tespit Raporu'na İlişkin Analist Raporu (Halka Arza Aracılık Eden Kuruluş Dışında Farklı bir Kuruluş Tarafından Hazırlanan)

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...7665cb91db453e

Sayfa 16/124 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •