Sayfa 51/124 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Böyle bir taahhüdün olduğunu sanmıyor ve ihtimal vermiyorum. Taahhüt, arz dışındaki payların satılmama taahhütüdür.
    Keşke öyle bir taahhut olsaydı şirket eliyle malı ky ye yukledıler. Hazır pıyasada bu kadar aç ky var deyıp verdıler küsküyü:thumbdown:...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Kerrake nin dediği gibi diğer ortaklara ait, şu anda halka arz olmayan hisselerin BİST de satışına 180 gün sınırlama getirilmiş
    YTD
    Kastedilen Arzum
    YTD

3. Kervansaray ile kervan gida ayni gurubun diye hatirliyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Ahmet3353 Yazıyı Oku
    Kurumsal yatirimcilara belirli bir sure satma yasagi var. Sirketin halka arz izahnamesini hatirlamiyorum ama 1.000.000 lot alan bir kurumsal yatirimci kademede 1.000.000 lot alici gorurse hemen satamaz. Kervanda ki sorun daha cok sirketin diger hissesinde yasanan olumsuzluklar olabilir.
    3. Gun 22 milyonu kim sattı peki? Ky nin tamamı satsa 15 m eder. Biraz mantıklı olalım...

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yarına 1 lot garanti, lot sayısından fazla kişi talepte bulunmadıysa tabii! Sabah ola hayrola.

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmet3353 Yazıyı Oku
    Kervansaray ile kervan gida ayni gurubun diye hatirliyorum.
    Alakası yok araştırın isterseniz..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Dağıtım oranı %1.86 oldu hayırlı olsun, benim tahminim de %2-3 arasıydı. Böyle olması daha iyi oldu hisselerin çoğunluğu küçük yatirimcida ve kimsede yüklü lot yok.

Sayfa 51/124 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •