Sayfa 52/124 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1. maşallah kimse beğenmiyordu.
    ama herkes almış

2. 400 bin tl.lik girdim, fazla verir, eski arzlar gibi açılır açılmaz basarlar diye korkmuştum ama vatandaş son dönemde kalka arzlara bodoslama daliyor

3.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Dağıtım oranı %1.86 oldu hayırlı olsun, benim tahminim de %2-3 arasıydı. Böyle olması daha iyi oldu hisselerin çoğunluğu küçük yatirimcida ve kimsede yüklü lot yok.
    Nasıl hesapladınız?

4. 1.85 arz oranı 54 kat 100 e tamamla 1.85 çıkar

5.  Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    400 bin tl.lik girdim, fazla verir, eski arzlar gibi açılır açılmaz basarlar diye korkmuştum ama vatandaş son dönemde kalka arzlara bodoslama daliyor
    o kadar sermaye ile oynanmaz bu borsa bence ev al bir şeye yatır onu sonra kaybetme riskin olur benden söylemesi

6. günaydın arkadaşlar ne zaman belli olur fikri olan varmı.

7. Arzum'un halka arzında fiyat 17,00 TL olarak belirlendi.

KAP açıklması şöyle:

Konu: Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Halka Arz Sonuçları

17-18 Aralık 2020 tarihlerinde gerçekleştirilen Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ("Arzum") halka arzında birim fiyat 17,00 TL olarak belirlenmiştir.

Halka arz edilen 13.306.475 TL ile ek satışa sunulan 1.995.971 TL olmak üzere toplam 15.302.446 TL nominal değerli payların satışı gerçekleşmiştir.

Yurt İçi Bireysel Yatırımcılara ayrılan tahsisat tutarının 53,6 katı, Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılara ayrılan tahsisat tutarının 18,7 katı ve Şirket Çalışanlarına ayrılan tahsisat tutarının 1,5 katı talep gelmiştir.

Halka arz fiyatı üzerinden gelen talep, halka arz tahsisatı ve dağıtım bilgisi yatırımcı grubu bazında aşağıdaki tabloda sunulmaktadır.

Tamamı:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/893966

8. Keşke ek satıştaki 1.9 milyon lotu Bayrak Taban'da yaptıkları gibi hisse %30 değerlenince satsalardı. Kolay kolay alım fırsatı verecek gibi gözükmüyor.
    Üstte yazılanlar kişisel görüşümdür, yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 52/124 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •