Sayfa 59/124 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 465 - 472 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1. Talep ettiğiniz lot sayısını 1,9 ile çarpın, 100'e bölün. Çıkan rakam + veya - 1 yada tam olarak size gelen, gelecek olan lot sayısıdır.

2. İlginç. Info yatırım sabah erkenden (9-10 gibiydi baktigimda) hesaba paranin kalanını dondurmustu

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by mutluilgin Yazıyı Oku
    Sizin hesapta bir yanlış olmalı ben de halkyatırımdan 57bin liralık talep girmiştim , müşteri temsilcisi 62 lot geldiğini söyledi ki o da hesaba geçmedi sadece artan 56 bin lira civarı dönüş yaptı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Doğru diyorsununuz 54 tane düşmüş, kervana da katıldım, 155 civarı gelmişti. Hayırlısı olsun..

4.  Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Fiyat olarak 17 dışında bir fiyat mı vermiştiniz acaba?
    Hayır tam tersi, Yapı Kredi sadece 17 TL'den talep girmeye izin veriyordu, ne gösteriyorsa onu seçtim, talep fiyatını değiştirmedim.

Alım olmayabilir ama açıklama kısmına daha açıklayıcı ve bilgilendirici metin yazılabilirdi. "Talep İptal" yeterince bilgilendirici olsa da açıklayıcı değil.

5. bunun neresi küçük yatırımcıya arz,küçük yatırımcı gene avucunu yaladı,850 lot talep ettim 16 veya 17 lot gelecek 110 lira da komisyon kesilmiş 4.tavan yaparsa artıya geçerim artık ne saçma sistem yine milyonları olan lotları kaptı,oransal dağıtım hiç adil değil belli bi kota olsa atıyorum 1000 lota kadar bütün talepler yeterli olduğu sürece karşılanacak,üstü orana göre pay edilecek dense bi anlamı olurdu

6. 15 e 2 vermiş.
    ��
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

7. Herkese selamlar 28.721 lot talep girmeme ragmen 544 lot ile aranizdayim bu halka arz kimseyi menlun etmis gorunmuyor %1.9 cok az bir rakam % 4-5 arası bir rakam olsa biraz olsun tatmin ederdi. Bakalım tahtaya girmek isteyenler bu lotları nasıl alacak bizden onu merak ediyorum herhalde 8 10 tavan olursa yavas yavas anca alabilirler diye düşünüyorum 🙂 herkese bol kazançlar dilerim

Alıntı Originally Posted by different Yazıyı Oku
    bunun neresi küçük yatırımcıya arz,küçük yatırımcı gene avucunu yaladı,850 lot talep ettim 16 veya 17 lot gelecek 110 lira da komisyon kesilmiş 4.tavan yaparsa artıya geçerim artık ne saçma sistem yine milyonları olan lotları kaptı,oransal dağıtım hiç adil değil belli bi kota olsa atıyorum 1000 lota kadar bütün talepler yeterli olduğu sürece karşılanacak,üstü orana göre pay edilecek dense bi anlamı olurdu
    110ira komisyon konusunda hataniz olmali, boyle bir sey olamaz

Sayfa 59/124 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •