Sayfa 98/124 İlkİlk ... 488896979899100108 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 777 - 784 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1. Pıyasada çok fazla sayıda yenı arkadaş var ve bunlar daha hıcbırşey görmedi yaşamadı.. Sağlam dayak yiyecekler.. Dıkkat etsinler.. Kolay değildir bu pıyasalar..!!!!..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. ne kadar kaldı elinde acaba ?
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

3.  Alıntı Originally Posted by DoST Yazıyı Oku
    ne kadar kaldı elinde acaba ?
    Elinde birşey yok, zaten mal dağınık orada burada.. Geçen stop oldum dedım böyle tahtaların altı boştur nerde duracağını ne yapacağını kımse bilemez. Rısk çok fazladır.önce malın toplanması lazım bu da nekadar zaman alır kimse bılemez. Arzda malı ky ye dağıttılar. Dip bakalım nerede oluşacak.arzlarda tavan serileri bittiği an dönüş başlamıştır yada başlamak uzeredır bır ıkı gun daha birileri elındeki malı çıkmak için bır şans daha verebılır en fazla. Sonrasından birşey beklemek polyanacılık olur..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. Bu kadar malı zararına kim basıyor çok merak ediyorum. Şerefsizler...

5.  Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Bu kadar malı zararına kim basıyor çok merak ediyorum. Şerefsizler...
    Dostum zararına mal basmıyor kımse, arzdan aldıklarını satıyor birçok kişi ve hıcbırı zararda değil.. Yuzde 75 gıbi bır oran ky ye dağıtılmıştı malum.artık gıtmeyeceğini düşünenler elindekini veriyor olabılır. Belkıde buradan döner bırı girer alır bunu kimse bılemez.

6. Yataya bağladı mı acaba kestiremiyorum
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

7.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorun hocam. Perşembe günü A1 yine ... yaptı. Yüksekten vermediği yaklaşık 600k lotu tabana bastı 200k 100k 75k 75k blok lotlar şeklinde, basan başka yancısı da vardı ama onu tespit edemedim. Arkasına ky de sürü psikolojisiyle(en büyük yanlış) tabana yığdı satışı. Hatta 26-27 arasından 500kya yakın lot alan Dinamik bile 100k lot tabandan verdi onu bile paniklettiler yada o da işin içinde çünkü Dinamiğin 50k lotunu 5-10 lot alım olurken iş yatırım tek kalemde hüpletti. Dinamik günlük gömlekçilik yapıyor yarın o fırsat görürse karına elindeki 400k lotu basar tutmaz, bunu bilenler de o satmadan sürmeyebilir. İyi takip etmek lazım

Şahsen yarın panikçilerle kırmızı açmamız muhtemel ama sonrasının iyi hatta çok iyi olacağını tahmin ediyorum. 15m lotun nette 10m’den fazlası(6m 30,06 tavandan) el değişti. Bu matematiğe göre bu kağıt zararına satan olmazsa burada kalamaz, şu an arzdan alan kalan az bir lot dışında herkes maalesef zararda. Az da olsa ihtimal perşembe toplu alan aşağıdan daha çoğunu almak için toplu satarak tabana süredebilir, yarın ola hayrola. Satmayı düşünen yada almayı düşünenler parçalı alım satımla daha öantıklı hamleler yapabilir, çünkü ilk dakkalar iki yönlü de hızlı harekete gebe.
    Dinamiğe kalan 400k lotu kusturdular. 1,5m zarar yazdı perşembe aldığı maldan ve zararına dayanamadı verdi. Kağıt günlükçü yeri şu an, alan elinde tutmuyor maalesef. Bakalım gerçek alıcı gelecek mi, izlemye devam.

ARZUM (Dinamik Menkul Perşembe gününden taşıdığı 393.089 lotu bugün kol kesip sattı çıktı, bu hissede ne ocaklar söndü kim bilir?)

Sayfa 98/124 İlkİlk ... 488896979899100108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •