Sayfa 99/124 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 785 - 792 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1. Kervan Gıda halka arz fiyatının %30 üzerinde yataya bağladı.
    Arzum halka arz fiyatının %35 üzerinde şu an.
    %10 halka arz iskontosu reelse halihazırda %25 ekstra primli diyebiliriz sanki.

Buralarda dip oluşumu oluşmuş olabilir diyerekten girdim.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    Kervan Gıda halka arz fiyatının %30 üzerinde yataya bağladı.
    Arzum halka arz fiyatının %35 üzerinde şu an.
    %10 halka arz iskontosu reelse halihazırda %25 ekstra primli diyebiliriz sanki.

Buralarda dip oluşumu oluşmuş olabilir diyerekten girdim.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kervan gıda 9 tlden arz oldu. yüzde 47 yukarda şu an.

3. Aşağıdan al yukarıdan sat, aşağıdan al yukarıdan sat. Kanımızı emdi oçları. Hala da yapıyorlar. Çok çok büyük operasyon çekildi. Perşembe tavandan 25.999 ortalama ile Dinamik Menkul'un 393 bin lot malı bugün 23.073'den verdirdiler. 1 milyon lira üzerinde net zararı var.

4. Bizlere bu senedı satabıleceklerı hikayeleri olması lazım.. Arzumdakı hikaye ne olmalı..sizce..!!!!

Ucuzamı halka arz edildi..?.. Hayır..!!

Yüksek faaliyet karı yapabılır mi..? Hayır..!!

Neden halka arz edildi..? Yabancı ortak malını satmak istedi..!!

Pandemı ile birlikte artan bır karlılık var sürdürülebilir mi..? Zor görünüyor. Pandemı nın bitmesi veya ksııtlamaların gevşemesı ile birlikte karlılıkta düşebilir yada eski seviyelerıne çekilebilir..

Şuan bıle arzdan alanlar karda mı..? Evet.

Peki ben bu senedı bu fiyattan neden almalıyım..??.

O senet bu fıyat bu senet şu fiyat bunların hiçbirisi geçerli neden değil.. Bana mantıklı cevap verebilecek bırı varsa sevınıırm..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5.  Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Aşağıdan al yukarıdan sat, aşağıdan al yukarıdan sat. Kanımızı emdi oçları. Hala da yapıyorlar. Çok çok büyük operasyon çekildi. Perşembe tavandan 25.999 ortalama ile Dinamik Menkul'un 393 bin lot malı bugün 23.073'den verdirdiler. 1 milyon lira üzerinde net zararı var.
    Ben Dinamikten filan anlamam o gün o curcunada 400k alış yaptıysa bu da o operasyonun içindedir. Operasyon yapılırken alış satışlar iki kurum üzerinden yapılmaz 10 hatta 20 kurum kullanılır bizler 1000 lot almak için günlerce alan satanları inceliyorsak o beyler milyon lotlar için neler yapıyordur.
    YTD

6. Burası dip gibin. Ben 23 altı gelmez diye düşündüm ama geldi neyse alana da, satana da hayırlı olsun. Ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bizlere bu senedı satabıleceklerı hikayeleri olması lazım.. Arzumdakı hikaye ne olmalı..sizce..!!!!

Ucuzamı halka arz edildi..?.. Hayır..!!

Yüksek faaliyet karı yapabılır mi..? Hayır..!!

Neden halka arz edildi..? Yabancı ortak malını satmak istedi..!!

Pandemı ile birlikte artan bır karlılık var sürdürülebilir mi..? Zor görünüyor. Pandemı nın bitmesi veya ksııtlamaların gevşemesı ile birlikte karlılıkta düşebilir yada eski seviyelerıne çekilebilir..

Şuan bıle arzdan alanlar karda mı..? Evet.

Peki ben bu senedı bu fiyattan neden almalıyım..??.

O senet bu fıyat bu senet şu fiyat bunların hiçbirisi geçerli neden değil.. Bana mantıklı cevap verebilecek bırı varsa sevınıırm..!!!
    Sen alma kardeşim daha düşsün diye bekliyorsun sanırım, en azından terste olana saygı duy az otursun sonra yorumla. 2 günde ciddi yazdı insanlar, düşmesini beklemiyorsan da zaten burada ne işin var?

Ek olarak sanki kağıt 100 TL olmuş ta oradan düşüyor gibi konuşuyorsun. 10+ tespit raporu var kağıdın ederini gösteren kabaca %10 iskonto ile 19 TL civarı fiyatlaması. Bistteki 500 kaıttan en az 450’sine değerleme yaptırsan hepsine şişik dersin. Bu en azından şimdiki fiyatla şişik te değil artık. Ama sen yine de 19 TL de pahalı yada şu anda 22 TL de pahalı diyebilirsin. O zaman da seni Halkb ve rygyo gibi beleş kağıtlara yönlendireyim, tkfen de olur.

Bu yıl bana bir kağıt göster ki yeni arz olsun ve ciddi el değişimine rağmen ilk maliyetlenilen(ki çok ta yükselmemişti emsal arzlara göre) tavandan aşağı 2 günde %30 geri düşsün. Ortak satışı şirkete para girmiyor falan deme, şirketin borcu var arz oldu o borcu ödedi gibi düşün. Her şirket yatırım için bedelli yada arz yapmıyor sonuçta, bu da borç için arz oldu.

Elinde az toplu lotu olan leş kargaları bilinçli olarak malı basıyor aşağı, üstten alan alt kademeye basıyor bilerek az izle işlemleri anlarsın oyunu. Operasyon var kağıtta bu apaçık ortada.

8. Cool

Alıntı Originally Posted by eranıo Yazıyı Oku
    Burası dip gibin. Ben 23 altı gelmez diye düşündüm ama geldi neyse alana da, satana da hayırlı olsun. Ytd.
    Sesli düşünelim...2 gün önce tavanda 27,5 tl de 18 milyon lot alıcı vardı isteselerdi malı basarlardı ,

naptılar peki bir gün sonrası sabah eşleşme seansında 5 milyon lotu 30 tl den paslaştılar ve bunu görenler tavana yazacaklarına korkudan her kademeye verdiler...ve tahta yapıcılar dün ve bugün ucuz fiyattan tekrar mallandılar :cool:peki ne yapacaklar ellerindeki mal ucuza tedarik ise vere vere indirecekler yok 30 dan buyana yani 22,28 e kadar topluyorlarsa yönümüz tekrar yukarı olur ve hızlı bir şekilde olur...bunu yaşayıp göreceğiz..

iyi akşamlar...

Sayfa 99/124 İlkİlk ... 4989979899100101109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •