Sayfa 67/124 İlkİlk ... 1757656667686977117 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 529 - 536 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    Elektrik+Dogalgaz+Su parasi+1ögun yemek parasi ailece ciksin yeter gorevini tamamlamis olursun ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    200+300+150+200=850 lazım size. 4 tavan yapsa yuzde 46 lik 850 tl kazanc icin 1850 tllik yani 108 lot Arzumunuz olması lazım. 😊

2.  Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    2 lot 3 lot vakıf yatırımdan satışlar geldiğine göre memur kardeşlerimiz bu kadar az lottan gelecek karı önemsemediğinden satıyor olabilir.
    Vakıf devlet bankası, memur fakir az lot almıştır gorüsu yanlis bence. Ben de memurum vakiftan maas alan hicbir memur da bilmiyorum. Biz YKB deyiz mesela. 2. si bu tur arzlarda kredi-ek hesap sonuna kadar gidersen ki memurun limitleri cok yuksek hatri sayılır lot alabilirlerdi. Bunlar daha cok oransal dagilimi bilmeyenlerin emekli anne baba yakinlari adına yapilan basvurulardan gelen lotlardir diye dusunuyorum.

ARZUM alıcı-satıcı

4. İlk gün satanlar muhtemelen kurum çalışanı olup iskontulu mal alanlar olabilir. Onlarda talep miktari 1.5 kat oldugu için fazla lot düşmüştür. %20 kazanci yeterli görüp satmış olabilirler...

5. takaslara baktıgımda emeklilik fonları birinci sırada acaba halka arzdanmı almışlar yoksa bugunku alışlar mı?
    https://ibb.co/17HC0Lg

Attached Images Attached Images
    Forumda yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir adamı hasta etmeyin....

ARZUM genel takas (bugünkü alanlar 2 gün sonra takasa yansır, bunlar halka arzdan alanlar)

7. arkadaşlar hiç alabilen oldumu şuana kadar ben sabahtan yazdım 1 lot bile gelmedi

Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    arkadaşlar hiç alabilen oldumu şuana kadar ben sabahtan yazdım 1 lot bile gelmedi
    Merhaba,
    30 Milyon lot alış için bekliyor.

Sayfa 67/124 İlkİlk ... 1757656667686977117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •