Sayfa 26/124 İlkİlk ... 1624252627283676 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 201 - 208 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1. Acaba dusurmese miydim bilemedim yahu :(((

2.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Ben arkadası bilgilendirmek için yazdım size yazmadım.kimse cevap vermemiş ben cevaplayınca ve de sanırım olumlu yonde yazmayınca hoş karşılamadınız.Herkes bir konuda aynı düşünecek diye bir durum sözkonusu değil.o zaman forumun anlamı ne? Siz de olumlu yöndeki görüşlerinizi yazmaya devam ediniz lütfen. Ben önceki yazılarımda da yazdım bu arza katılanlar ki umarım kazancla ayrılmayı başarırlar. Ayrıca arzum fiyatı her yöne çıksa da düşse de bana maddi bir faydası yok ki ne ahı alacam? Kazananlardan bir pay mı alıyorum ki? o sizin çıkarımınız.
    Nihayetinde sonucu hep beraber göreceğiz. Ne olacak bende merak ediyorum.
    Son gönderiniz için yazmadım zaten. 7 günde 14 gönderi yazmışsınız hepsi de olumsuz.

Neyse istediğinizi yazmakta özgürsünüz sıkıntı yok. Ben sadece sebebini merak etmiştim.

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Öyle bir ihtimal yok. İzahnamede halka arzin Cuma saat 17:00 ye kadar devam edeceği yaziyor. Izahnameye aykiri hareket edemezler.

Iciniz rahat olsun

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkür ederim. Şimdiye kadar talep giren arkadaşlardan anladığım kadarıyla ilk gün öğlene kadar aracı kurumlardan ortalama 20-30 bin talep girilmiş. Sanırım yaklaşık 24 aracı kurum var. Ortalama 20 bin talep desek 480 bin emir yapar. Ben şahsen asıl talebin yarın geleceğini düşünüyorum dağıtım oransal olacağı için erken talep girmenin bir acelesi yok çünkü. Ky ye ayrılan pay 192.474.000 TL olduğuna göre (17 TL'den hesapladım) . Kişi başı ortalama 400 tl gibi bir emir girse zaten arzı karşılamama şansı şimdiden yok olmuş demektir.

4.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Bu kadar üstüste başarılı ve en az bir hafta tavan giden arzlardan sonra bunun başarısız olması bu trendi bitirir, diğer halka arzlara olacak talebide bitirir, buna izin verirlermi sizce. Hem kim bizim borsada finansal tablolara göre yatırım yapıyorki, nerde batık şirket var tavan tavan giderken süper bilançosu olanlar düşüyor. Olumsuz yorum yapanlar algı ile daha çok lot alabileceklerinide düşünüyor olabilir, kimse kimsenin vebalini almasın bence.
    Sn teamsah
    bunun başarısız olması tavan trendini bitirebilir doğrudur, ama halka arz başarısız olmuş anlamına gelmez bir hafta tavan gitmeyen halka arzlar başarısız mı sayılıyor ki?
    ayrıca diğer halka arzlara olacak talebi etkileyebilir fakat talebi bitirmez, ''buna izin verirlermi sizce'' diye sormuşunuz buna izin vermeye yetkili bir kişi(ler) veya bir kurum mu varki, izin vermesinler.

2018 yılında enerjisa, trabzon limanı, mlp sağlık, aselsan, trend gayrimenkul arzların hepsine katıldım bunların hiçbirinde tavan serisi yoktu ama talep vardı...

5.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Bir arkadaşa cevap yazmam niye bu kadar gözünüze battı ki. Siz de olumlu yöndeki görüşünüzü yazaydınız? Tutan mı vardı?
    Haklısınız hocam özür dilerim

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    talep yuksek olur 17 altindan kimsenin alamaz

yatırım tavsiyesi degildir
    ziraat yatırım direk tek fiyat üzerinden 17 TL den talep alıyor.

Alıntı Originally Posted by meegi Yazıyı Oku
    Sn teamsah
    bunun başarısız olması tavan trendini bitirebilir doğrudur, ama halka arz başarısız olmuş anlamına gelmez bir hafta tavan gitmeyen halka arzlar başarısız mı sayılıyor ki?
    ayrıca diğer halka arzlara olacak talebi etkileyebilir fakat talebi bitirmez, ''buna izin verirlermi sizce'' diye sormuşunuz buna izin vermeye yetkili bir kişi(ler) veya bir kurum mu varki, izin vermesinler.

2018 yılında enerjisa, trabzon limanı, mlp sağlık, aselsan, trend gayrimenkul arzların hepsine katıldım bunların hiçbirinde tavan serisi yoktu ama talep vardı...
    bu talebin yarisi bile yoktu onlara yalniz hatta dortte biri

ayrica halka arz sisteminde epey degisiklik oldu ! bu degisim cok etkili oldu

ve ayrica piyasa 2018 piyasasi degil

bu arzdan %5-6 oraninda hisse gelirse muazzam olur. (bireysel talebin min. 130-150 milyon lot arasi olabilecegini tahmin ediyorum bakalim tahminim tutacakmi?)

yatırım tavsiyesi degildir

8. İş bankasından talep gönderebilen var mı? halka arz edilen bir hisse bulunmamaktadır uyarısı alıyorum.

Sayfa 26/124 İlkİlk ... 1624252627283676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •