Sayfa 47/124 İlkİlk ... 3745464748495797 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 369 - 376 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    İş Bankası mi? Halka arza bile katilamadik isbankla. Katılabilecek zamanlarda da şubeye gitme ve yazılı talep şartı vardı. İsbankasi borsa konusunda sıkıntılı. İsyatirim derseniz belki.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İş Bankası konsorsiyum üyesi olmaz o lider dir

2. Hızlı resim olarak yükledim fakat sayfa boş çıkıyor bende sildim

3. İş bankası bana takas artı sıfır ile onbinde sıfır komisyon veriyor brüt takas tek fiyat bende yok iş bankasında sürekli nakit

4.  Alıntı Originally Posted by mrt85 Yazıyı Oku
    Kervan gidada küçük yatırımcıya ek satışlarla birlikte Arzumun halka arz miktarına yaklaşıyor. Yani yakşasık aynı lot arz edilecek Ky ye. Kervan gıda 9 tl den arzum 17 tl den halka arz edilecek benim kıyaslamama göre bence % 4.5 civarında bir dağitım oranı olacak gibi. Bu hisse kervan gıdadan rasyo olarak daha zayıf olduğu için herkes girmeyebilir.
    Fiyat olarak pahalı buldum ve katılmadım,

koskoca sanayi devi Arçelik varken neden macera arayayım ki dedim kendi kendime.

bununla birlikte katılan arkadaşlara başarılar dilerim,

umarım kazançlı çıkarlar..

is the average of five people around the human..

5. Arzumu Arçelik ile kıyaslamak .... biri birinin 30kat büyüklükte... bu nasıl kıyaslanabilir ki...fiyatı bile kıyaslanamaz yani.

6.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Arzumu Arçelik ile kıyaslamak .... biri birinin 30kat büyüklükte... bu nasıl kıyaslanabilir ki...fiyatı bile kıyaslanamaz yani.
    Neredeyse 10 yorum okudum arcelik ile kıyaslama..

7. A1 kapital blomberg tvde % 1.5 ila % 2 arasi dagitalacak diyor. 1000 lot isteyene 20 lot gibi

8.  Alıntı Originally Posted by Ahmet3353 Yazıyı Oku
    A1 kapital blomberg tvde % 1.5 ila % 2 arasi dagitalacak diyor. 1000 lot isteyene 20 lot gibi
    O kadar düşük gelirse bir daha arz a girecek yatırımcı bulamaz yeni şirketler ,ben Arzum u İhlas ev aletleri ile kıyaslaıp biraz aldım ,koskoca Arçelikle kıyaslanırmı ortada fabrika yok ne yalan söyleyim boşta para vardı çekine çekine girdim tüm yatırımcı arkadaşlara ve ülkemize hayırlı olsun inşallah

Sayfa 47/124 İlkİlk ... 3745464748495797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •