Sayfa 120/124 İlkİlk ... 2070110118119120121122 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 953 - 960 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1. ne diyor şair....

vakti gelende yolcudur abbas bağlasan durmaz

[IMG][/IMG]
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

biri süpürgeyi alırsa ne kovalar ama... 1.007.077 usd yada 18.53 - 62 tl aralığı
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Arzular şelale... 19.44 desteği önemli..
    Artık buraya birşey yazılmaz.. Dedikodu olur..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. Trend başladı diyebilir miyiz acaba?
    Ytd
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

5. Merhaba
    Hektaşın gıda krizi beklentileri karşısında 100 milyar degere ulaşması karsısında bu gıda krızıne kimin cözümü var diye arastırırken
    Karsıma Arzum elektrikli ev aletleri şirketi cıktı.

Gıda tarım uygulamaları ürünleri acısında gıda krızıne bir alternatif sunduğu için yatırım yapma kararı aldım.

Arzum Vahaa ürünü insanlara mutfaklarında kendi sebzelerini yetiştirme olanagını sunuyor üstelik farmvılle oyununun gercek versıno olarak urunlerınızı makınenızı ınternetten ızleyebılıyor ve kontrol edebılıyorsunuz
    Öyle hektaş gibi 100 kat gitmesine gerek yok 3- 5 kat gitmesi de kafi benim için.

Bol kazançlar dilerim.
    2 Milyar Dolar

6. Halka arzdan beri sürünüp süründürüyor
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

7. Arsa tarla birsehler varmi

8. Kurumsal sayfafa fab nerede yazmiyor . Uretim fab nerelerde acaba

Sayfa 120/124 İlkİlk ... 2070110118119120121122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •