Sayfa 64/124 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 505 - 512 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bist500 Yazıyı Oku
    Halka arzın borsada ilk işleminden gününden önce Gedikten, ziraatten veya başka aracı kurumdan emir girebilen var mı? Ziraatte emir girilemiyor.
    Ben emir yazdım az önce kabul etti de geleceğini sanmıyorum.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

2. Borsada bu yıl hisse senetleri aşırı değerlendi. Açığa satış olmaması sayesinde küçük yatırımcı kazandı. Dünyada borsalar şişti..bakalım bir bahane bulurlar..

3. Arzum web sitesinde üretim fabrikaları ile ilgili bir bilgiye rastlamadım.....sanırım firma ürünlerini fason olarak Çin de üretiyor..

4.  Alıntı Originally Posted by çömez06 Yazıyı Oku
    Borsada bu yıl hisse senetleri aşırı değerlendi. Açığa satış olmaması sayesinde küçük yatırımcı kazandı. Dünyada borsalar şişti..bakalım bir bahane bulurlar..
    Biz de ki iyi patlayacak altta kalmayız inşallah...

5.  Alıntı Originally Posted by bist500 Yazıyı Oku
    Halka arzın borsada ilk işleminden gününden önce Gedikten, ziraatten veya başka aracı kurumdan emir girebilen var mı? Ziraatte emir girilemiyor.
    398 talebe 9 lot:) atayatırımdan girilebiliyor
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

6. Ziraat yatırımdan emir girmeye çalıştım hisse bilgileri yok diyor kabul eymiyor ��

7.  Alıntı Originally Posted by W.BUFFET Yazıyı Oku
    Ziraat yatırımdan emir girmeye çalıştım hisse bilgileri yok diyor kabul eymiyor ��
    Onlar memur.özel aracı kurumlarda hisseler görünüyor.sabah alım emri girdim kabul etti.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Onlar memur.özel aracı kurumlarda hisseler görünüyor.sabah alım emri girdim kabul etti.
    eminmisiniz sabah alım girdiğinizden, tahtayı görebildiniz mi o saatte? çünkü saat 18.13 den sonra görülebiliyordu,

Sayfa 64/124 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •