Sayfa 25/124 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 193 - 200 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Kesinlikle hocam bu kadar olumsuzluk pompalamak neden yazdın çekil kenara her dakika post atıp girmeyeceğim tuu kaka demek mantıksız cidden
    Bırakın hepsini ben alayım diyordur belki 😀

2. Talep limiti varmı acaba, en çok ne kadar yazılabilir.

3. Ziraat yatırımda saat 11de sıra no 24bin kişiydi..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,709
     Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Sn cennetyolu sizi anlıyorum, kafanızda bu halka arzla ilgili soru işaretleri var ve olumsuz olduğunuz için halka arza katılmayı düşünmüyorsunuz. Tamam anladık da halka arzına katılmayı düşünmediğiniz şirketin forumunda bu kadar yorum yapmak sürekli olumsuzluk pompalamak niye.

Şimdi sizin yazılarınızdan etkilenip vazgeçen olur ve şirket %20-30 prpm yaparsa bu kişilerin ahını almış olmazmısınız.

Ben sizin gibi düşünsem bir kez fikrimi söyler geçerim bir daha da uğramam bu foruma.
    Ben arkadası bilgilendirmek için yazdım size yazmadım.kimse cevap vermemiş ben cevaplayınca ve de sanırım olumlu yonde yazmayınca hoş karşılamadınız.Herkes bir konuda aynı düşünecek diye bir durum sözkonusu değil.o zaman forumun anlamı ne? Siz de olumlu yöndeki görüşlerinizi yazmaya devam ediniz lütfen. Ben önceki yazılarımda da yazdım bu arza katılanlar ki umarım kazancla ayrılmayı başarırlar. Ayrıca arzum fiyatı her yöne çıksa da düşse de bana maddi bir faydası yok ki ne ahı alacam? Kazananlardan bir pay mı alıyorum ki? o sizin çıkarımınız.
    Nihayetinde sonucu hep beraber göreceğiz. Ne olacak bende merak ediyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,709
     Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Bırakın hepsini ben alayım diyordur belki ��
    Bakarsınız talep arzdan düşük gelir hepsi sana kalır payların.kimbilir..ben ne yazdımsa arkasındayım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    1,709
     Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Kesinlikle hocam bu kadar olumsuzluk pompalamak neden yazdın çekil kenara her dakika post atıp girmeyeceğim tuu kaka demek mantıksız cidden
    Bir arkadaşa cevap yazmam niye bu kadar gözünüze battı ki. Siz de olumlu yöndeki görüşünüzü yazaydınız? Tutan mı vardı?

7.  Alıntı Originally Posted by Timsah Yazıyı Oku
    Öyle bir ihtimal var mı? Bende yarın girmeyi planlıyorum çoğu kişide parasını erken bağlamamak için yarın girer diye düşünüyorum.
    Bu arada güzel nick :yes:
    Öyle bir ihtimal yok. İzahnamede halka arzin Cuma saat 17:00 ye kadar devam edeceği yaziyor. Izahnameye aykiri hareket edemezler.

Iciniz rahat olsun

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. 20bin lot talep etmistim, olumsuz yorumlari gorunce 2 bine düşürdüm. :(((

Sayfa 25/124 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •