Sayfa 85/124 İlkİlk ... 3575838485868795 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 673 - 680 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1. Benim anlamadığım şu ki:Ortakların altı ay paylarını halka arzdan sonra satamama yasağı yokmuydu izahnamede?
    Bu yasağa rağmen yukardaki listedeki kişiler nasıl hisselerini tekrar vatandaşa satabiliyolar??????????

Alıntı Originally Posted by blueblood Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım şu ki:Ortakların altı ay paylarını halka arzdan sonra satamama yasağı yokmuydu izahnamede?
    Bu yasağa rağmen yukardaki listedeki kişiler nasıl hisselerini tekrar vatandaşa satabiliyolar??????????
    Hocam bende tam olarak bunu soracaktım 6 ay satış yasağı yok mu bu müptezellerin?

3.  Alıntı Originally Posted by blueblood Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım şu ki:Ortakların altı ay paylarını halka arzdan sonra satamama yasağı yokmuydu izahnamede?
    Ne olduğunu anlayamadım ama yaklaşık 15 milyon hisse var. Dün o kadar işlem olmadı. Sanırım halka açık olmayan paylarda bir devir yapılmış.

6 milyon 158 bin lot hisse bugünün tavanı 30,06'dan satılmış. Çok yüksek bir hacim. Tabandan alayım tavana gider diyenler dikkatli olsun derim. Yatırım tavsiyesi değildir. Elimde Arzum yok.

5. Eğer ortakların altı ay hisse satmama taahhüdü var ve buna rağmen ortaklar ikinci kere tüm paylarını satmışlarsa ortada büyük bir kanunsuzluk var demektir.Buradan tüm ilgililere duyurulur.
    Bunda halka arza aracılık eden kurumunda sorumluluğu vardır.

Bir açıklama yapılması gerekir.

6. Yeni sahiplerine hayırlı olsun. Elimdeki 250 lotu açılsın öyle vereyim demeye kalmadı gömdüler. Neyse azdan az çoktan çok verdik gitti.

IN2010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

7. Uzman 61 gelsede ıkı kelime yazsa. . Taksime ne zaman gelecek bekliyorum halen gelmedi.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. 1.324.000 tabanda bekliyo,alımlar şu an için tabanı çözecek hacimde değil;alımdan fazla yeni satış yqzıyorlar,zararda olan arkadaşlar umarım kısa sürede toparlar...

Sayfa 85/124 İlkİlk ... 3575838485868795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •