Sayfa 45/124 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 353 - 360 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1. gedik denizli şubesindeki benim temsilci dedi ki onun müşterileri 500 bini geçmiş. varın talebi siz düşünün.
     Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    böyle bir ihtimal yok bana göre, arzın oldukça üzerinde bir talep gelecek diye düşünüyorum
    SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Birisi lütfen soruma cevap versin

3.  Alıntı Originally Posted by luk luk Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Vakıfbank İnternet şubesinden arza katıldım, 30.000 TL halka arz için tahsil edildi diyor, arz kısmına bakınca arzum 24.000 TL yazıyor 6.000 TL param kayıp gibi, tutar girerek talep ettim bilen varmı, 30.000 TL tahsil edildi, 24.000 TL arzum yazıyor, teşekkür ederim
    Talebinizi tekrar kontrol edin. Paranız hiçbir yere gitmez. Portföyümüzü kontrol edin ya hepsine hisse talep ettiniz ya da kalan tutar nakit olarak duruyordur.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

4.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Eyvah TH burada! girdiği hisselerde baskı görülür hatta bazılarınca ters intikatör kabul edilir, Sayın TH yanlış algılamayın lütfen! Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir,
    Yanlış hatırlamıyorsam en son halkb da okuyordum postlarını, sanırım iki yıl kadar önce o tarihten buyana hisse toparlanamadı :)
    Espiri tabi ki.

TH’un postlarını ilgiyle takip ederim

5.  Alıntı Originally Posted by luk luk Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Vakıfbank İnternet şubesinden arza katıldım, 30.000 TL halka arz için tahsil edildi diyor, arz kısmına bakınca arzum 24.000 TL yazıyor 6.000 TL param kayıp gibi, tutar girerek talep ettim bilen varmı, 30.000 TL tahsil edildi, 24.000 TL arzum yazıyor, teşekkür ederim
    1411 lot mu alış yazdın..

6.  Alıntı Originally Posted by ALBATROS07 Yazıyı Oku
    1411 lot mu alış yazdın..
    17 TL den 30.000 TL lik talep ettim

7.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Talebinizi tekrar kontrol edin. Paranız hiçbir yere gitmez. Portföyümüzü kontrol edin ya hepsine hisse talep ettiniz ya da kalan tutar nakit olarak duruyordur.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    17 TL den 30.000 lik talep ettim 30.000 TL. Tahsil edildi diyor, arzum 24.000 TL yazıyor

8. ekran görüntüsü atarsanız daha saglıklı olur

Sayfa 45/124 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •