Sayfa 110/124 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 873 - 880 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

iş robotlara kalmış. buralarda dolaşıcak anlaşılan. toplananlar ani yükselişlerle heyecanlı tiplere devredilip hayata devam edicek.

Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    iş robotlara kalmış. buralarda dolaşıcak anlaşılan. toplananlar ani yükselişlerle heyecanlı tiplere devredilip hayata devam edicek.
    Hisse tavan. 14 gündür kimse yazmamış. Tahta yapıcı toplamış herhalde istediğini. Bakalım hangi durağa götürecek.

3. Bugün de tavana gidebilir.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

4. bende ARZUM'u Halka azdan almıştım sonra sattık. Bu gün kulağıma ARZUM al diye haber geldi.
    hadi bismillah deyip girdik bakalım ne olacak.

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu ARZUM neden hala gelir tablosunu açıklamadı ? özel hesap dönemi olduğu için mi ? bilen varsa bilgi rica ederim
    ----Anahtar her kapıyı açar---

6.  Alıntı Originally Posted by ANAHTAR Yazıyı Oku
    Bu ARZUM neden hala gelir tablosunu açıklamadı ? özel hesap dönemi olduğu için mi ? bilen varsa bilgi rica ederim
    11 Mart son gün açıklamaları için, büyük ihtimal bu hafta açıklarlar diye düşünüyorum

7. Bilonço gelsinde nasıl bir tepki verecek görmek lazım.Hangi aracı kurum niye alıyor bir diğeri niye satıyor anlamak mümkün değil.Bu aracıların maliyetleri artik düşük değil diye düşünüyorum.Bu al-sat durumları biraz uzun süreceğe benziyor.Gerçi endekste de eski heyecan koşku yok. Halka arzlar içinde en az getiri ile Arzum devam ediyor bakalım süreç ne gösterecek

8. Sonunda yürümeye başladı kağıt.
    Umarım tavana gider ama ilk alıcılar ne yazık ki A1 ve MEKSA.
    Bu yamyamlar yarın mal boşaltır.

Sayfa 110/124 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •