Sayfa 83/124 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 657 - 664 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1. [QUOTE=waitrose;5047490]Tavana gidermi sizce tekrar

Ins gider ama tavan bi kere çözüldü herkesin kafasinda ?? Suan gene kilitleyebilirse yeni ve güclü bir oyuncu gelmis demektir

2. Malesef teo 27.5 oldu

3. Bi devre kesici daha geldi 26.14 adamlar cok guzel hareket yapti 30 26 arasi 4 tl verenlere hayırlı olsun demekten baska bisi yok...

4.  Alıntı Originally Posted by madbroker Yazıyı Oku
    Bide şöle bi olay var mal toplanmadi kimsede toplu mal yok nasil oluyorda 6.2 milyon mal veriliyor ky zaten bunu satmaya emir vermeye yetisemez ilginc!!!
    Senın bildiğin öyle bırde bilmediklerin var. Uzman61 diye bır vatandaş vardın 50 TL hedef veriyordu. Nerde o. Zarar kes yapmayı bılin. Ben stopladım elimde kalmadı. Bu saatten sonra çıkışlar benım için mal kıtleme işidir. Arz olayıda burada bitmiştir benim için. Herkesin bildiğinden para kazanılmaz. Bir işi herkes öğrenmişse o iş para kazandırmaz.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Takip etmekle beraber yazmıyordum. Dün 18.10 daki emrim gerçekleşti. Anında düşmeye başladı. Ben de sattım. Kervan gıdada malı verdikten sonra üç tavan gitmişti. Bu fena oldu. Kervandaki kar arzuma... Önceki sayfalarda şüpheci yaklaşan kwon arkadaşa selam.

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Senın bildiğin öyle bırde bilmediklerin var. Uzman61 diye bır vatandaş vardın 50 TL hedef veriyordu. Nerde o. Zarar kes yapmayı bılin. Ben stopladım elimde kalmadı. Bu saatten sonra çıkışlar benım için mal kıtleme işidir. Arz olayıda burada bitmiştir benim için. Herkesin bildiğinden para kazanılmaz. Bir işi herkes öğrenmişse o iş para kazandırmaz.
    Dogru diyorsun her türlü oyun döner artık 25 lere kadar dustu bi ara teo eslesme bundan sonra halka arz bitmis Halka ırz başlamıştır herkes dikkatli olsun arkadaşlar !!!

7.  Alıntı Originally Posted by Gokhanizma Yazıyı Oku
    Takip etmekle beraber yazmıyordum. Dün 18.10 daki emrim gerçekleşti. Anında düşmeye başladı. Ben de sattım. Kervan gıdada malı verdikten sonra üç tavan gitmişti. Bu fena oldu. Kervandaki kar arzuma... Önceki sayfalarda şüpheci yaklaşan kwon arkadaşa selam.
    Aleykümselam kardeşim ben de yakalandım bıraz ama sorun değil. Stop olun arkadaşlar stop hayat kurtarır, yuzde on zarar bır şekilde çıkar ama yuzde elli olursa zorlar bıraz. Arzum da altlar boş belkı alır tavan yaparlar ama bu ihtimal yuzde 1 bıle değil benim için. Arz işide burada bitmiştir . Bu çakallar ky ye yedirmez. Dikkatli olun mıdyada pirince giderken eldekını kaybetmekte var.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

8. arkadaşlar mal çok dağınık bu fiyattan arzum toplayacak buyuk yatırımcı bulamazlar çok zor. Alıp hangi hikaye ile sana bana satacaklar. Zaten pahalı arz edildi.tersi de olabılır tabı benım şahsı düşüncem bu yönde. Sız yınede kendı kararınızı kendiniz verin. Kar da zarar da size ait.

Sayfa 83/124 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •