Sayfa 72/124 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 569 - 576 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1. Arkadaşlar ilk gün kim verdi 140 bin lotu tavandan bunun mantıklı açıklaması hala yok aynısı kervanda da olmuştu

2.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    arkadaşlar ilk gün kim verdi 140 bin lotu tavandan bunun mantıklı açıklaması hala yok aynısı kervanda da olmuştu
    bunun borsa tarafından sorulması gerekiyor bu işlem incelenmeli kERVAN GIDA DA AYNISI OLMUŞTU 300 BİN LOT İLK GÜNDEN VERİLMİŞTİ BU İŞLER KARIŞIK İŞLER NEDEN BÖYLE OLUYOR DİĞER HİSSELERE OLUMSUZ YANSIYOR BU HAREKETLER İNCELENMELİ BORSA TARAFINDAN BU İŞLEMLER

3. İsteyen istediği fiyattan malını verir. Bunun hesabını da kimseye vermez. Şöyle olacak böyle olacak diyenleri fazla takmayın yerı geldiğinde yeter dıyıp ayrılmayı da bilmek lazım aksi halde duvara toslayınca ne olduğunu anlarız. Ky nın malın sahıbı olup ta öyle ucuk kaçık fıyatlara giden senet gormedım.. Kimse gerçekleşmesi zor hayaller kurmasın. Spekulasyondan zamanında çıkamayanlar mecburen o tahtada yatırımcı olur..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Kesinlikle kaç tavan yapacağı belli olmaz, ama hani kurumsallar ufak ufak mallarını hazır alıcı varken küçüklere devretseler süper olur. Sonra tahta kendi yolunu çizer herhangi bir yönlendirme olmadan ...

5. Cahil cahil konuşma borsa da tahtasıdır olamayan bir tane bile hisse yok. Bir tahtanın değeri minimum 10 milyon dolardır. Bu tahtanın henüz tahtacısı yok bu nedenle de hisse ciddi prim yapacaktır. Yeterki KY diğer geçmiş hisseler kıyaslayıp yüzde yüzde çıkmasın. Bilmiş bilmiş bilmeden yorum yapmayınız.

6. Cahil cahil konuşma borsa da tahtasıdır olamayan bir tane bile hisse yok. Bir tahtanın değeri minimum 10 milyon dolardır. Bu tahtanın henüz tahtacısı yok bu nedenle de hisse ciddi prim yapacaktır. Yeterki KY diğer geçmiş hisseler kıyaslayıp yüzde yüzde çıkmasın. Bilmiş bilmiş bilmeden yorum yapmayınız.

7. halka arzda 1 lot gelmişti ilk gün tavandan vermiştim verdigim al emride ilk 2 gun gerçekleşmedi bu saatten sonra gerçekleşirse riskli oldugunu dusunuyorum.
    asıl sorulması gereken şu bu arzum her sene temettü verecek mi?
    Forumda yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir adamı hasta etmeyin....

8. Atın bakalım 😀😀ortalık boş. Kontrolmatik dediğin şirket ülkenin teslası. Mal toplandı yeniden çıkışa geçti. Arzumda hisseyi tahta sahibi toplayacaktır. Borsa cahilliği yapmayınız. Tahta sahibi olmanın değeri çok yüksektir. Tahta sahibi için fiyatın önemi yoktur yeterki tahtayı kontrol edecek kadar hisse sahibi olabilsin.30-40 tl arasında mal tahtacıda anca toplanabilir. Onun da şartı KY elindeki malı satarsa.arzum hissesinde tavanı bozmak kolay olmayacaktır. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 72/124 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •