Sayfa 11/64 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 511 madde; 81 - 88 arası.

Konu: INGRM - Ingram Micro Bilisim Sistemleri AS

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    5,92 kapanışla teknik ufaktan al sinyali verdi. yarın da 5,92 üstünde kapanırsa 6,10 - 6,30 aralığını test edebilir.

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

2. Bilgi için teşekkür ederim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Açıklamalar

Şirketimiz, 4-6 Mayıs 2017 tarihleri arasında Bodrum'da düzenlenen, "Fortinet Partner SYNC" etkinliğinde "Yılın Distribütörü" ödülünü almıştır.
    2000 yılında ABD'de kurulan Fortinet, ağ ve güvenlik alanında ürün ve çözümlerle faaliyet göstermektedir. Dünya çapında 4.650'den fazla çalışanı bulunmaktadır. 290.000'in üzerinde kurumsal son kullanıcının veri güvenliği konusunda tercih ettiği Fortinet, özellikle BT güvenliğindeki yeniliklere ve kuruluşların karşılaştığı sürekli değişim gösteren tehditlere yönelik yeni çözümler geliştirmektedir. Fortinet ürünleri ve güncelleme hizmetleri, dünyanın dört bir yanındaki şirketlerin, servis sağlayıcıların ve kuruluşlarının BT güvenliği altyapısını sadeleştirirken, dinamik güvenlik tehditlerine karşı kapsamlı, bütünleşik ve yüksek performanslı koruma sağlar.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/605959

BIST

(09/05/2017 - 14:18:36)

4. takas atabilecek arkadaşımız varmı acaba

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    temettü bedelsiz beklentiside fos çıktı.

6. Teşekkür ederim laguna kardeş takas için görülüyorki iş yatırım kağıttan çıkma kararı almış. herşey güzel giderken rüzgarın bu derece ters dönmesi beklentilerimizi çok etkiledi. şahsen ben 10 larda satmadım. Bu da yapmış olduğumuz tercihin yanlış olduğunu gösterdi. Su durumda ama ilerisi için ne olucak ne olur bilemeyiz. Sen ne diyosun laguna kardeş kaldık burada yanlız kimsecikler yok. Adını duyuracak bir haber bir gelişme yaşanmalı ki birşeyler olsun. Şu borsa trendindede çıkmayan kağıt kalmadı.(

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    sindirime geçtiler Dostum. yüksekten alan varsa canlarını yakıp aşağıdan sattırma derdine düşmüşlerse işimiz var.
    uzun vadede düştükçe toplanır geleceği iyi olur inşallah. 6,00 altında kaldıkça yatay aşağı devam.

8. Bugun hisse degerleme karsılastırma yaptım arena armada dışında hepsi pd 2 katı karel bile pd olarak 1.43 bu ise pd 0.98 anlaşmalar güzel dgate ile öz sermaye kar yedegi vs daha güçlü indeks le daha güçlü sermaye anlasmalar güzel logo ile karsılastırdım öz sermaye ve senet sayısı cok güzel 5mlyn hisse dolasım logo 16 mlyn özsermaye 64 mlyn armada 124.mlyn pd 7 logoda sebep unsurunda ameikan apsec firma sahibi bu neyin baskısı maliyet 6.34 peki 8 den 9 dan alan napsın karelide böyle süründürdüler freni patlamış kamyon gibi 2 den 4 cıktı seninde zamanın yakındır dgate 6 mlyn kar acıkladı sıra sende en az 4 mlyn bekliyoz onca anlasma tabeladan mı ibaret yol kenarındaki tesisler gibi otobüs firma ismi gibi yazmışsın sayfanada yaptıgın iş ne Allah aşkına kime ne aldın ne sattın hani faliyet sanal firmamı bu en az hedefin 12 lira üstü var altı yok de hadi üzme

Sayfa 11/64 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •