Sayfa 37/64 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon
Arama sonucu : 511 madde; 289 - 296 arası.

Konu: INGRM - Ingram Micro Bilisim Sistemleri AS

1. 2-3 tane simitçi 20 bin lot kaat çevirerek 100 kademe kaldırıp indiriyor. spek yok tahta zayıf. eli sağlam biri olsa bu fiyatlarda kalmaz zaten. en ufak olumsuzlukta 40 kademe aşaya düşüyor.

2. Bilançolar da bir toparlanma var son 3 çeyrekte. Orta ve uzun vade için bende ufak bir giriş yaptım.

Düşüşlerde desteklerden 2 alım daha yapıp beklerim. Gerisi nasip kısmet.
    Ytd

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Herkes çalıların arkasından izliyor sanırım

4.  Alıntı Originally Posted by inhibitor Yazıyı Oku
    Herkes çalıların arkasından izliyor sanırım
    Bu An Sahip olduğun tek şey ve Sorgulanmamış yaşam yaşanmaya değer değildir..
    twitter-@ZaWarona

5. Takas bakanlar yatırım finansmandan çıkan 14 bin lotu yabancı sanmasın. Halis yerliler kendileri.
    Ben ve bor arkadaşım 7 biner lot sattık.
    Spekcim de hepsini karşıladı maşaallah.

Armada teknik ve temel olarak begendigin bir hisse idi. Ama çok sığ olduğu için istediğin zaman istediğin kadar alıp satamıyorsun. Ondan çıkma kararı aldık.

Kalanlara bol kazançlar dilerim.
    Ytd

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tahtada in cin top oynuyor sadece patrona kalmış meydan grafikte benzerlikler mevcut ama endeksin durumu sakat...

twitter-@ZaWarona

7. bu şirketin genel kurul tarihini bilen varsa paylaşabilir mi lütfen ?

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. İstek üzerine armada endekse rağmen çok direndi ama -2600 puan ağır geldi ana destek bana göre 6,23 şimdilik altı yok gibi borsanın en sevmediği şey belirsizlik dolar artışı bu şirketlere ekstra külfet..

twitter-@ZaWarona

Sayfa 37/64 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •