Sayfa 59/64 İlkİlk ... 9495758596061 ... SonSon
Arama sonucu : 511 madde; 465 - 472 arası.

Konu: INGRM - Ingram Micro Bilisim Sistemleri AS

1. Bugün düzeltme bitti var sayıp yarın %7 10 ,arası bir artış bekliyorum...

Asla yatırım tavsiyesi değildir

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bugün resmen ensemize vurup malımızı aldılar..

53 maliyet 62 den ayrıldım... hisse ila alakalı en ufak güvensizliğim yok... endekse güvenemedim.. neyse sağlık olsun kalan arkadşlara hayırlı kazançlar dilerim

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yeni yollara yelkenleri acalim artik 64₺ da takili kaldik

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Bugün güzel hacimlendi. 70'ler görünse mi artık

forum üyelerinin bu mesajı dikkate almamalarını rica ederim..

bu mesaj kişiye özel.. sığ senetlerde teknik çalışmaz diyen ALİ beye.. 3 senet üstelik 2 tanesı de brüt takasta.. ertesi gün en az
    % 3-5 kar.. bu senetlere teknik çalışmaz zaten bende bu senetleri fal bakarak buldum sana sırrımı da açıklayayım.. en alta vale, ortaya kız, en üste papaz.. kimseye bahsetme aramızda kalsın.. sağlıklı ve bol kazançlı günler dilerim..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

8. Çağrı fiyatı kaç tl olacak acaba?Son 6 aylık ortalama 67-70 arası,bakalım ne olacak

Sayfa 59/64 İlkİlk ... 9495758596061 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •