Sayfa 60/64 İlkİlk ... 10505859606162 ... SonSon
Arama sonucu : 511 madde; 473 - 480 arası.

Konu: INGRM - Ingram Micro Bilisim Sistemleri AS

1.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Güçlü duruyor, hisse toplu, çatı şirket satışı 2021 içinde gerçekleşecek.. birde hisse geri çağırma çağrısı yaparsa buda supriz olsun bize )

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    işte geri çağırma yapacağını düm duyurmasına rağmen bugün nazlı hisse valla çözemedim bu hisseyi.satış haberinin detayı gelmedi diyemidir nedir acayip nazlı hala..geri çağırmada son 6 aylık ortalamayı alsak zaten 21 falan çıkıyor tradingwievden baktığıma göre ama orası önemli değil,zaten iztarda da aşırı düşük fiyattan geri çağırma yaptılar bilerek ayarlıyolar tarihini böyle bvence ama bu hisseyi alan patron yatırım yapmayacak olsa almaz demi? ee yapacaksa kap larla bilgilendirdikçe hisse ilerler mi? yada dolaşımı azcık artırsa anapazarda hacim işe yaramaz mı vs?

2. 21 nasıl bulduysanız cok yanlış bir rakam 59.40 oluyor ortalaması

3.  Alıntı Originally Posted by mihmanı garibüzzaman Yazıyı Oku
    işte geri çağırma yapacağını düm duyurmasına rağmen bugün nazlı hisse valla çözemedim bu hisseyi.satış haberinin detayı gelmedi diyemidir nedir acayip nazlı hala..geri çağırmada son 6 aylık ortalamayı alsak zaten 21 falan çıkıyor tradingwievden baktığıma göre ama orası önemli değil,zaten iztarda da aşırı düşük fiyattan geri çağırma yaptılar bilerek ayarlıyolar tarihini böyle bvence ama bu hisseyi alan patron yatırım yapmayacak olsa almaz demi? ee yapacaksa kap larla bilgilendirdikçe hisse ilerler mi? yada dolaşımı azcık artırsa anapazarda hacim işe yaramaz mı vs?
    Hakkaten nasıl buldunuz o rakamı kağıt son altı ayda 44 ün altına düşmemiş hiç zaten.İki gün sadece 50 altında kaldı oda geçen hafta yaşanılan büyük düşüşte oldu.Son altı aylık ortalaması yaklaşık 60 civarları geriye dönüp gün sonu kapanış fiyatlarından görebilirsiniz.Bakalım sonu nolacak

4.  Alıntı Originally Posted by Gucan Yazıyı Oku
    21 nasıl bulduysanız cok yanlış bir rakam 59.40 oluyor ortalaması
    pardon ben yanlış bakmışım haklısınız o civarda çıkıyor ortalaması,yatırımcı ilişkilerine son gelen satış haberiyle ilgili soru sordum bakalım dönecekler mi

5.  Alıntı Originally Posted by mihmanı garibüzzaman Yazıyı Oku
    Süreç uzun Ama olumlu, bekleyip nerelere gideceğini görmek istiyorum

6. Armada nekadar güvendik sana sen de bir okadar zarar yazdın bize ) 2 asgari ücret aldin benden ,almadan gitmeyeceğim;))

7. Şirketin devri rekabet kurulundan onaylandı.Sırada çağrı duyurusu var 31 marttan önceki 6 aylık ortalama 57.552 çağrı bu fiyattan gerçekleşecek minumum.Şirketin gönlünden daha fazlası koparsa oda hediyesi olur yeni patronunİşin ilginç yanı önümüzde borsa düşsede çıksada garanti bir fiyat var ve tahtayı hala baskılıyor birileri neden acaba?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AYDAN DAHA TUHAF OLAN TÜRKİYE...
    Gönderi
    618
     Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Şirketin devri rekabet kurulundan onaylandı.Sırada çağrı duyurusu var 31 marttan önceki 6 aylık ortalama 57.552 çağrı bu fiyattan gerçekleşecek minumum.Şirketin gönlünden daha fazlası koparsa oda hediyesi olur yeni patronunİşin ilginç yanı önümüzde borsa düşsede çıksada garanti bir fiyat var ve tahtayı hala baskılıyor birileri neden acaba?
    Armada devir mi oluyor dostum

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    KUMARI OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAKTADIR

Sayfa 60/64 İlkİlk ... 10505859606162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •